Äärioikeisto uhkaili taas väkivallalla

tavallista kansaa ja duunareita kuulemma pitäisi hakata, onko sairaampaa sakkia kuin tämä äärioikeistolainen väkivaltakulttuuri
9112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Virhe, vasemmistolaiset eivät ole duunareita vaan työnvieroksujia ja rikkaita taiteilijoita Kruunuhaan luxusasunnoista. Siellä on punavihreä kupla.

Äänestä
  • Miksi äärioikeistolaiset harrastavat väkivaltaa kansaa vastaan?

    Äänestä

  • Samaa väkivaltaa kuin ääivasemmistolaiset. Vasemmistolaiset lisäksi suosivat julkisia teloituksia.

    Äänestä

Vihreät ja kommunistit eivät ole tavallista kansaa.

Äänestä
  • Kyllä he ovat, Odinit ovat laiton rikollisjärjestö jonka johtajat olisi heitetty poseen ajat sitten elleivät he olisi Sipilän marjonettihallituksen suojeluksessa.

    Äänestä

Minä äänestäisin kansallismielistä, työläisten ja köyhien puolella olevaa puoluetta. Mutta kun sellaista ei ole.
Olen siis kansallissosialisti?

Äänestä

HuhtaPersutkin puolustelevat Odinin väkivaltaa

Äänestä

Odineille kunnianosoitus siitä että ovat jaksaneet kuunnella suvakkiämmien vittuiluja

Äänestä
  • olet sekaisin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


iutyrerwtyhjk kirjoitti:

tavallista kansaa ja duunareita kuulemma pitäisi hakata, onko sairaampaa sakkia kuin tämä äärioikeistolainen väkivaltakulttuuri

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu