Tel Aviv ja Suomen kristilliset lahkolaiset

Näin kristillislössi:

KTS: "Eli kannatat Israelin homojen puukottamista ja Tel Avivin hävittämistä tulikivellä.
Tämä selevä."

Laitalahkolainen 13.6.2016 13:51"Sitä saa mitä tilaa. Miksi tilaavat ikävyyksiä?"

http://keskustelu.suomi24.fi/t/14329779/muslimi-tappoi-homoja--mita-se-meille-kuuluu
350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Rööri24:ssä menee kaikki paskat sekaisin.
Miten sä Kooteeässä jaksat tätä? Onko sulla jonkinlainen evankeelinen näky tähän?

Itse olin tiemmä, usean kuukauden täältä pois ja samat näyttää jutut hulluilla olevan täällä, kuin ennenkin.

Äänestä
  • Kyllä se jaksaa,yli 10 vuotta on täällä melskannut.

    Äänestä

  • täällä pelkoa ja vihaa,
    kieroutunut,
    olio...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KTS-- kirjoitti:

Näin kristillislössi:

KTS: "Eli kannatat Israelin homojen puukottamista ja Tel Avivin hävittämistä tulikivellä.
Tämä selevä."

Laitalahkolainen 13.6.2016 13:51"Sitä saa mitä tilaa. Miksi tilaavat ikävyyksiä?"

http://keskustelu.suomi24.fi/t/14329779/muslimi-tappoi-homoja--mita-se-meille-kuuluu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu