seuranhaku palvelut

Still_got_blues

Onko missään enään sellaista seuranhaku palvelua, jossa ei ole vain pikku huijareita tai olla vailla luottokortin numeroa. Tai rahastetaan joidenkien robottien avulla.

5

1705

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Von-Virtanen

      Lohjalla on kirppari missä myydään 1980-luvun Puhelinluetteloita, kokeile soittamalla Virtasille.

    • Parasneuvo

      On. Mitäs jos ihan livessä lähestyt toista ihmistä? Ei mene kuukausia ja rahaa hukkaan kun aina päädyt ulkonäkökeskeisesti johonkin vedättäjään.

      • josattuunäkemään

        Siinä hyvä neuvo. Eiku rohkeasti vain juttusille.


    • VideoChat

      Tuosta maksullisuudesta voi löytää hyviäkin puolia. Yleensä maksullisilla sivustoilla porukka on liikkeellä enemmän tositarkoituksella, kuin ilmaissivustoilla. Maksullisuudesta on hyvä kuitenkin huomioida se, että kannattaa valita sellainen sivusto, jossa on esim. kk maksu tai kertamaksu ja että saa ottaa itse yhteyttä suoraan muihin jäseniin. Ei missään nimessä kannata mennä sellaiseen lankaan, että alkaa maksamaan viestikohtaista hintaa. Silloin keskustelee tod.näk. botin kanssa.

      Täältä löytyy tietoa aiheesta ja hyvämaineisia sivustoja: https://www.asumaansuomeen.fi/ulkomaalaiset-naiset-etsivat-suomalaista-miesta/foreign-dating-forum-seuraa-suomesta-ja-maailmalta/ Yksi hyvä tapa saada varmuus sivuston luotettavuudesta ja siitä, että jäsenet ovat aitoja, on katsoa löytyykö sivustolta video chat ominaisuus. Botit nimittäin harvoin video chattailee.

    • Anonyymi

      Ja kannattaa myös muistaa, että pari kymppiä kuussa seuranhakusivustolle on pikku raha verrattuna niihin satasiin kun viet naisia treffeille tai niihin satasiin mitä menee johonkin baariin viinaan ym. Mieluummin sitä käyttää maksullista sivustoa ja saa rahalle vastinetta, kuin suorittaa hakuammuntaa jossain baarissa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oulaisen vaalitulos: Vahva alku, mutta lisää toimia tarvitaan

      Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus
      Oulainen
      16
      6003
    2. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      197
      2480
    3. Yh:n pihalla aina eri auto

      Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan
      Suomussalmi
      81
      1856
    4. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      76
      1487
    5. Exän käytös hämmentää (taas)

      Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k
      Sinkut
      187
      1030
    6. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      41
      980
    7. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      46
      929
    8. Miksi sä olet jatkanut tätä näin pitkään?

      Kerro tai vaikene iäksi
      Ikävä
      77
      843
    9. Sä tiedät rakas

      Mitä toivon. Olisit vain rohkea ❤️
      Ikävä
      45
      719
    10. Susanna Laine paljastaa - Tästä farmilaiset yllättyvät joka kaudella: "Ettei olekaan niin paljon..."

      Farmi Suomi vie Pieksämäelle maaseudulle ja suosikkirealityn juontajan puikoissa on Susanna Laine. Uudella kaudella muka
      Tv-sarjat
      7
      698
    Aihe