ajaako ne miehet itsensä kaljuksi

jotka haluaisivat olla miehiä salaa ihannoivat luonnon kaljuja miehiä ja voimaa yms toivoisivat olevansa luonnon kaljuja mutta ei ole niin ajavat itsensä kaljuiksi jotta edes vähän muistuttaisi miestä ja raakaa voimaa
11143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ehkäpä syy on yksinkertaisesti siinä, että tukka pakenee päästä eikä haluta alkaa leikkimään millään ylikampauksilla, joten kaljuks vaan?

1Äänestä
  • Jep.+Varmaan+99%+miehistä+jotka+ajavat+kaljuksi+tai+edes+siiliksi+niin+ovat+ns+pakotettuja+siihen+kaljuuntumisen+johdosta.

    Äänestä

Ei mitään "luonnonkaljuja" ole olemassakaan. Jos aikuisella ihmisellä hiukset lähtevät kokonaan, silloin on joku sairaus.

Äänestä
  • mitä se 42v pomarkun tyttö uhoaa

    Äänestä

  • pomarkun.flikkoi kirjoitti:

    mitä se 42v pomarkun tyttö uhoaa

    En tiedä mistään Pomarkun tytöistä mitään...Enkä uhoa vaan korjaan käsityksesi "luonnonkaljusta".

    Äänestä

  • vihatipunen kirjoitti:

    En tiedä mistään Pomarkun tytöistä mitään...Enkä uhoa vaan korjaan käsityksesi "luonnonkaljusta".

    minusta tuntuu että clio on pomarkussa tallissa eikö se ole luonnon kalju jos päälaki kaljuuntuu ja kenellä ei kaljuunnu niin ajavat kaikki pois jotta muut luulisi että on päälaeltaan kalju eikö luonnon kalju kerro testosteroonista ja voimasta ja miehisyydestä

    Äänestä

Mulla Kasvaa Pehko Niin vallan Kauhiasti.. Voisin Lahjoittaa osan kasvusta jollekin.. ;P

Äänestä

Se voi olla tyyli tai ihan pelkän helppouden vuoksi nykäistään pää klaniksi. Ei tarvitse muotoilla, ei kampailla jne. Parturikoneella pois ja jopa höylällä perään, jos ihan nahkalle haluaa vetää päänsä.

1Äänestä

komee, vahva ja tuuhea tukka vielä yli nelikymppisenä. Miksi ihmeessä se pitäisi pois ajaa?

Äänestä

Kaljuista tulee vauvat mieleen, eikä siinä ole yhtään mitään kiihottavaa, halut katoaa samantien.

Äänestä

Naisen kalju on naisen ajatus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei.permalenttiä.miehille kirjoitti:

jotka haluaisivat olla miehiä salaa ihannoivat luonnon kaljuja miehiä ja voimaa yms toivoisivat olevansa luonnon kaljuja mutta ei ole niin ajavat itsensä kaljuiksi jotta edes vähän muistuttaisi miestä ja raakaa voimaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu