Kun olin Tinderissä oikealla iälläni

Ruutuni täyttyi rumista akoista. Nyt kun "laskin" ikääni 11 vuodella ruutuni täyttyy erittäin hyvännäköisistä 20 vuotiaista naisista! He ovat normaalipainoisia, eivät läskiemakkoja!
5225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sinähän olet varsinaisen havainnon tehnyt. Taidat olla oikein älyn jättiläinen.

Äänestä

Niin, varmaan kiva niille kakskymppisille kun treffeille ilmaantuu tuollainen vanhus..hyh

Äänestä

Pysyttele pornossa.

Äänestä

Palstatotuudet eivät siis pidäkään paikkaansa.

Äänestä

Ai mies ei paranemaan vanhetessaan? Huuuuiiiiii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PenileFunction kirjoitti:

Ruutuni täyttyi rumista akoista. Nyt kun "laskin" ikääni 11 vuodella ruutuni täyttyy erittäin hyvännäköisistä 20 vuotiaista naisista! He ovat normaalipainoisia, eivät läskiemakkoja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu