Australian merivoimissa raiskausriitti

2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuohan on aivan oikein. Tuolla tavalla päästään asian ytimeen. Tuo koulutus on sitä aitoa koulutusta, eikä mitään dipadaapaa paskaa kirjoista opiskelu. Sodan käyntiin on aina kuulunut raiskaukset. Niin on ollut ja niin tulee olemaan.

Äänestä

No on noita riittejä joka armeijalla. Suomen armeijassahan se on telakoituminen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


56115548 kirjoitti:

http://www.mtv.fi/uutiset/ulkomaat/artikkeli/australian-merivoimilla-julma-siirtymariitti-kokelaat-pakotettiin-raiskaamaan-toisiaan-harjoituksissa/5960104

Sairasta menoa Australian armeijasa. Australiassa armeija on kuitenkin vapaaehtoinen ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu