Moi!
Olen siis jo jonkun aikaa haaveillut tatuoinnin ottamisesta. Ja nyt vuosien suunnittelun jälkeen ajattelin saada jotain jo aikaiseksikin :)
Haluaisin pienen tekstin kämmenen ulkosyrjään. Paikka ei vissiin ole kaikkein helpoin, olisiko kellään kokemuksia? Miten on kestänyt? Ja mitenköhän niin pienen tatuoinnin teko onnistuu..?
Ja miten hoito muutenkin? Onko merkitystä vuodenajalla milloin ottaa? Kuulisin mielelläni myös paikkasuosituksia pääkaupunkiseudun tietämiltä.
Ja onko jotain muuta mitä kaikkea tulisi ottaa huomioon? Kaikki vinkit ja neuvot otetaan mielihyvin vastaan :)
Kiitos jo etukäteen kokemattoman opastuksesta!
vinkkejä ummilolle
MargotM
0
63
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1077793
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?1146098- 835207
- 1414563
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan113240- 623034
- 582948
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102464- 612447
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562076