Moi!
Olen siis jo jonkun aikaa haaveillut tatuoinnin ottamisesta. Ja nyt vuosien suunnittelun jälkeen ajattelin saada jotain jo aikaiseksikin :)
Haluaisin pienen tekstin kämmenen ulkosyrjään. Paikka ei vissiin ole kaikkein helpoin, olisiko kellään kokemuksia? Miten on kestänyt? Ja mitenköhän niin pienen tatuoinnin teko onnistuu..?
Ja miten hoito muutenkin? Onko merkitystä vuodenajalla milloin ottaa? Kuulisin mielelläni myös paikkasuosituksia pääkaupunkiseudun tietämiltä.
Ja onko jotain muuta mitä kaikkea tulisi ottaa huomioon? Kaikki vinkit ja neuvot otetaan mielihyvin vastaan :)
Kiitos jo etukäteen kokemattoman opastuksesta!
vinkkejä ummilolle
MargotM
0
69
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 352226
- 841303
- 561288
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361226- 631171
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39884Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122769- 31721
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi21572Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55565