Paras piriste?

Mikä lisäravinne toimii parhaiten piristeenä? Kertokaa omia kokemuksia myös jos niitä on!
15581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

piri

Äänestä
  • ei toimi piri.

    Äänestä

mä kuuntelen piristeex sillee niinku hevii täysil

se on se hc potilaif asenne joka ratkaisee ja hevi

Äänestä

Osta semmoista kuin prezone. Myydään ainakin fitnesstukulla. Itsellä ei ole omaa kokemusta tuosta mutta olen lukenut että se auttaa henkiseen ja fyysiseen väsymykseen. Kaveri myös kehunut tuota paljon. Hän kyllä käyttää tuota ihan eri käyttötarkoitukseen.

Tuon ongelma on vain hinta...15 käyttöannosta (525g) maksaa 43,90 euroa toimituskulut. Eli jos kerran päivässä käyttäisit tuota niin aika kallis paukku tuo on kuukaudessa sinulle...

Äänestä
  • vaarallista ainetta prezone!siinä on se yks ainesosa mikä aiheuttaa ennenaikaista kuolemaa!

    Äänestä

  • Älä puhu paskaa! Anna lähdettä väittämällesi.

    Äänestä

  • aine nimeltä 4 amino 2 methylpentane citrate. googlettamalla löytyy läjä päin tietoa.

    Äänestä

  • Tuo 4 amino 2 methylpentane citrate mistä puhut niin voi liikaa käytettynä olla vaarallista sydämelle tai hermostolle. Oikein käytettynä ei ole. Pätee vähän joka aineen kohdalla siis että liika on liikaa.

    Se täytyy myöntää että tuota kyseistä kemikaalia ei ole kunnolla tutkittu mutta se vaikuttanee samantyylisesti kuin metamfetamiini, jokseenkin kemikaalin rakenne on ihan täysin erilainen. Kuitenkin esimerkiksi suomessa myytävissä tuotteissa on niin vähän tuota ainetta että sillä on turha hakea vaikka metamfetaminiin kaltaisia olotiloja. Jos semmoisia määriä vetää vaikka prezonea että haluat "oloja" niin kuolet varmasti kun ohessa tulee muitakin aineita mitä esimerkiksi prezonessa on. Ja vaikka sinulla olisi pelkkää 4 amino 2 methylpentane citratea niin ei se vaikuta samanlailla kuin metamfetamiini vaan samantyylisesti. Vähän kuten kofeiini esimerkiksi.

    Kuten aiemmin jo sanoin, liika on liikaa. Vain tyhmä ottaa liikaa.

    Äänestä

pullo kossua ja paketti kabanossia

Äänestä
  • heh hehe vittu että mä nauroin kippurassa. MUUAAHAHAHAHAAAA :;D Ei vittu joko saa lopettaa nauramisen,EN KESTÄ ENÄÄ KÄÄÄÄK! EI VITTU MÄ KUOLEN TÄHÄN NAURUUN.....AAA AHAHAHAHAHAHAAA!

    Äänestä

  • taidat olla sellainen erityislaatuinen vajakki

    eikö vain

    Äänestä

  • aitoBlueteam kirjoitti:

    taidat olla sellainen erityislaatuinen vajakki

    eikö vain

    taidat puhua nyt itsestäsi

    Äänestä

  • you are special kind of stupid arent you

    Äänestä

  • aitoBlueteam kirjoitti:

    you are special kind of stupid arent you

    oho osaat englantiakin melkein

    Äänestä

  • trdym kirjoitti:

    oho osaat englantiakin melkein

    onneksi olkoon sait bannit

    miltäs nyt tuntuu

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


2plus4 kirjoitti:

Mikä lisäravinne toimii parhaiten piristeenä? Kertokaa omia kokemuksia myös jos niitä on!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu