Turkin terrorismi vyöryy pakolaisten mukana...

..Turkissa valtavasti muslimi pakolaisia. Terrori iskee nyt siellä missä se on helpointa järjestää. 240 haavoittunutta ja 41 kuollutta!
Pakolaisaallot lopetettava, muslimittakaisin kotiin kakkaroita pyörittelemään....
1<50
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Milloin se todellisuus tajutaan, että noiden muslimimaiden ongelmat eivät ratkea kun ainoastaa muslimien keskeisillä neuvotteluilla? Ei ne sillä ratkea, että toisen osapuolen sakki siirretään Eurooppaan. Että silleen.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


demarienvihollno1 kirjoitti:

..Turkissa valtavasti muslimi pakolaisia. Terrori iskee nyt siellä missä se on helpointa järjestää. 240 haavoittunutta ja 41 kuollutta!
Pakolaisaallot lopetettava, muslimittakaisin kotiin kakkaroita pyörittelemään....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu