"Se on helppo pörhistellä alfana kun saa luonnolta 195cm pituutta, komean lihaksiston ja ennenkaikkea kestävän ja vahvan hermorakenteen välittäjäainetasapainon. Kyllähän Räikkönenki voittas Mercedeksellä maailmanmestaruuden. Mutta laitetaanpa mies vaikka Williamsin autoon kilpailemaan ja vihainen kähinä talliradiossa käy siihen malliin että tallijohtaja luulee että autossa raiskataan jotain uhanalaista eläintä perseeseen.
Ei se tulos vaan se suoritus verrattuna lähtökohtiin. Sinä olet oman elämäsi Williams-kuljettaja. Yritä päästä pisteille =D"
Ei se tulos vaan se suoritus verrattuna lähtökohtiin. Sinä olet oman elämäsi Williams-kuljettaja. Yritä päästä pisteille =D"
Vastaukset 4
Vanhimmat
cool story bro
Naiset on julmia tuossa että vain geneettiset ominaisuudet kelpaa.
Pituudelle ei voi mitään, kasvoille ei voi mitään, luonteelle ei voi mitään, penikselle ei voi mitään, äänen mataluudelle ei voi mitään, hartioiden leveydelle ei voi mitään.
195 cm on liian pitkä.
Ei mahdu formulaan, eikä oikein suihkuhävittäjäänkään.
Paremmat urheiluautotkin ovat ahtaita.
Ei ole saavutus eikä mikään tehdä parhaansa silloin, kun tietää siitä olevan luvassa palkintoja, mainetta ja kunniaa. Todellinen luonne punnitaan siinä, että tekee sittenkin parhaansa, vaikka tietää hyvin, ettei saavuta sillä yhtään mitään.