Venäläinen lastenystävä tulee huomenna

Putte-setä tulee kyläilemään ja setä tykkää kovasti, kovasti lapsista. Pitäkää pikkupojat sisätiloissa siellä Naantalissa.

http://static.independent.co.uk/s3fs-public/thumbnails/image/2016/01/23/17/putin-boy-kiss.jpg
154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Punainen varoitus pienien pojan vanhemmille. Maailmaan tunnettu pikku-poikien kauneuden arvosteluja tulee Suomeen antaa suukkoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SauliKutsuu kirjoitti:

Putte-setä tulee kyläilemään ja setä tykkää kovasti, kovasti lapsista. Pitäkää pikkupojat sisätiloissa siellä Naantalissa.

http://static.independent.co.uk/s3fs-public/thumbnails/image/2016/01/23/17/putin-boy-kiss.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu