Terve vaan kaikille! Olen 15-vuotias jätkä, menen lähipäivinä taivaallisen tytön kanssa treffeille ja tarvisin kipeesti neuvoja, en saa mokata tätä!!! Kerronpa hieman taustaa: Olen urheilullinen, huumorintajuinen, fiksu, ihan hyvännäköinen jätkä. Viime treffeistä on kuitenkin aikaa ja pelkään, että taidot ovat hieman ruosteessa.
Mikäli näihin kysymyksiin saisin vastauksen olisin hyvin kiitollinen.
1) Treffipaikka/-aktiviteetti?
2) Puheenaiheet?
3) Fyysinen kosketus/läheisyys?
4) Vaikutuksen tekeminen?
5) Iholle pääseminen (ei mitään seksuaalista, vaan tunnetasolla)?
6) Pukeutuminen, mieluummin tarkemminen kuin "siististi"?
7) Mahdollinen suudelma?
8) Mistä tiedän, että tyttö on kiinnostunut?
9) Huumori, tarkemmin kuin "ei mitään kaksimielistä". Esimerkkejä hyvistä vitseistä tai tilannehuumorista?
10) Seuraavat treffit? Mitä, missä ja milloin?
Kaikki mahdolliset vinkit otan vastaan hyvin mieluusti! :-)
Toivoisin lisäksi, ettei tulisi mitään "trollaus-kommentteja", olen oikeasti kiinnostunut tytöstä ja haluan asiallisia viestejä. Kiitos paljon!
Ihanan tytön kanssa ensitreffeille.
YounGigolo
5
305
Vastaukset 5
- minävanhusjo
Sinulla on pitkä lista enkä voi sinua tarkasti ohjeistaa. Menkää vaikka jätskibaariin, heseen,kaupungille pyörimään ja kuuntele mitä tyttö sanoo. Katsele silmiin ja kehu häntä luontevasti vaikka : olet nättinä ja tykkään sun lookistasi. Avaa ovi tytölle ja ole kohtelias. Ei mitään kiroilua eikä uhoamista. Kerro että toivoisit häntä uusilel treffeille ja anna vaikka kevyt halaus ja suukko poskelle -jos tilanen vaikuttaa siltä. Onnea Nuorelle Miehelle!
- fassfafs
Too bad!
Uutta matoa koukkuun:) - eitullu
???
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html5981475Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän44817Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl472698Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll8590- 37551
- 41547
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin29518Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37490- 29458
Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE152448