Sellaista vain mietin, että onko Suomessa mahdollista toimia mallina, jos pituus ei riitä? Onko kukaan teistä tai teidän tutuista saanut esim. kuvauskeikkoja tai promotöitä, jos pituus on alle 170? Itseltäni löytyy hyvin monipuolinen valokuvaportfolio sekä mitat ovat kunnossa, mutta en tiedä mihin toimistoon kannattaa hakea, että siinä ei huijattais. Onko esim. Azzurro tai Studio Face ihan ok siihen hommaan?Ymmärrän, että muotinäytökset ovat minulle poissuljettuja, mutta kuvaushommat kiinnostavat. Kertokaa omista kokemuksista, kiitos! :)
Löytyykö täältä lyhyitä valokuvamalleja?
valokuvamalli97
2
810
Vastaukset
- kisumimmi
Hitto, minäkin kiinnostuin! Mitat on 164 cm ja 57 kg.
- eimikäänturha
Mäki haluun. Mun mitat on 122 ja 43 kiloo
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1183862Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe563185- 793157
- 193105
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans63041- 292805
- 542537
- 192277
- 632260
- 622119