Ajattelin kasvattaa Hitler-viikset! Hyvä idea?

Olen myös pitkä, nuori, komea, varakas, isokullinen ja hetero. Ja yllättävää kyllä, silti Persu.
7118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

suosittelen kaikille.

Äänestä

Hitler- ja natsi-tyylit tulevat vielä uudestaan muotiin, sanokaa minun sanoneen.

Äänestä

Aloittaja asuu väärässä maassa . Hän on itse vastaillut omaan aloitukseen.
Aloittajalle on tilaus suuressa venäjää uralin tuolla puolen. Tai pohjoi-koreassa.!!

Äänestä

aloittaja rasmussuvakki äitteen pankopoika.

Äänestä

asioi. Yritä edes hieman olet kuitenkin puolueen puheenjohtaja toistaiseksi.

Äänestä

juu
hyvä idis OLLI

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JoachimRMäättänen kirjoitti:

Olen myös pitkä, nuori, komea, varakas, isokullinen ja hetero. Ja yllättävää kyllä, silti Persu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu