Oletteko miettineet sitä kun panette naista niin sitä on joku paska jännämies nussinut ja nainen on antanut ilman kumia pillua sille paskalle. Ties mitä tauteja naisilla on joku antavat jännämiehille eikä naiset käy lääkärilläkään. Miksi suomalaiset naiset on sellaisia lutkia?
Ei espanjalaiset naiset anna paskoille miehille pillua tuosta vaan ja ne kunnioittaa omaa tavaraansa ja miettivät että kyllä kiltti ja kunnollinen mies on aina parempi vaihtoehto.
Ei espanjalaiset naiset anna paskoille miehille pillua tuosta vaan ja ne kunnioittaa omaa tavaraansa ja miettivät että kyllä kiltti ja kunnollinen mies on aina parempi vaihtoehto.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Toisin sanoen kaikki miehet ovat paskoja, mutta onneksi kaikki paskat eivät pääse panemaan saati lisääntymään.
Totta Espanjalaiset naiset eivät anna paskoille miehille pillua, ne antaa sitä koko paskalle jalkapallojoukkueelle, huoltajia ja vaihtopelaajia myöten. Sehän on jo selvyys, että serkut ja serkun kaverit pusutellaan ja nusutellaan Espanjassa pelkästään vierailun aikana. Samalla kuin yhtä naista kairaa kaksi samaan aikaan, on naisen pikkuveli Federico muna pystyssä vaatekaapissa odottamassa, että voi yllättää pahaa aavistamattoman kairaajan.
Sinun Suomi *sensuroidut* on neitseellisempiä, kuin yksikään kansakunta Suomenlahden eteläpuolella. =P
Ne on juuri ne kiltit ja kunnolliset, jotka ei pääse lisääntymään.
Muuten hyvä analyysi.
Olen miettinyt asiaa paljon.
Ei miehet ajattele naista pannessaan että ketä nainen on viimeksi pannut. Ei voisi seurstella jos sitä ajattelisi aina
Kyllä minä ainakin mietin keille tuokin akka on antanut ja sillä on väliä.
Ja juuri sen takia et koskaan ole panopuuhiin päässykkään.
Kyllä se tulee mieleen jo ennen kuin edes päästään panohommiin. Usein kun näen jonkun naisen, niin luonnollisena reaktiona ponnahtaa panokalu pystyyn. Sitten alan älyllistämään ja mietin ketä kaikkia tuonkin päällä on käynyt ähkimässä ja minkävärisillä kyrvillä sitä onkaan kairattu ja mihin kaikkiin aukkoihin, ja silloin löystyy yhdyntävalmius eikä panemisesta tule mitään.
Lähes jokainen nainen on hihitellyt naama punaisena, kun joku koulukiusaaja-amis on repinyt mummokalsarit naisen jalasta ja hinkannut pippeliään naisen ruumiinaukkojen seinämiin.
kaikkea sinunkin mielikuvituksesta näyttää kumpuavan
Mummokalsarit? Kuinhakan moni nuori mies voi kertoa repineensä tytöltä mummokalsarit jalasta? Eiköhän ne mummokalsarityttelit ole niitä tyttöporukoista ulkopuolelle jääneitä muutenkin mummomaisia koulukiusattuja likkoja, joille pojatkin vain nauravat samalla kun nussuttelevat menemään niitä suosittuja likkoja, joiden pilluissa ja suissa on kymmenien nuorten jätkien bakteerikannat.
Ne kiltiti ja kunnolliset mummokalsaritytöt ovat juuri niitä kilttejä tyttöjä, joita pojat eivät katso päinkään. Ja JOS sattuvat katsomaan, niin mielenkiinto loppuu viimeistään siihen kun ei pildeä heti heru, kuten niiltä...öööh.. iloisemmilta tytöiltä.
Mummokalsarittytöt ovat parhaita ja siksi miehet juuri haluavat riisua heiltä kalsarit.
Minä mietin, miksi kukaan miettii tuollaista kuin sinä.
Naidessa naistaan ajattelee muita miehiä? En todellakaan. Mutta jos se sinua innostaa, niin sallin kyllä sen sinulle.
Ajattelen naista naidessa muita naisia kun sitä jota nain
"Ties mitä tauteja naisilla on joku antavat jännämiehille eikä naiset käy lääkärilläkään."
Tiedoksi vaan, että ihan kaikki naiset joutuvat pakostakin käymään säännöllisesti lääkärillä alavärkkinsä kanssa. Oli seksielämä tai ei. Naisilla se kuuluu ihan tavalliseen itsestään huolesta pitämiseen, papa-kokeet sun muut säännölliset tarkastukset, joissa taas kerran tässäkin asiassa te miehet onnekkaina pääsette helpommalla. Teidän ei tarvitse kestää kivuliaita rutiinitutkimuksia, jotka naisille on ihan normia.
Ihan hyvin tähän voisi sanoa, että teistä miehistä suurin osa on joidenkin paskojen lutkien nussimia. Vaikka jo päältä näkee, ettei muija oo mikään eilen syntynyt ja ei haittaa vaikka on lapsiakin tehty monelle eri miehelle, ei mittää ku rojut ränniin ja suuta tötterölle. Ilolla nuoleskelette satojen miesten nuoleskelemia pildejä. Puhtoisia vanhojapiikoja ette katsele päinkään, ne on niin epämiellyttävän epäseksikkäitä ja niiden kanssa joutuu näkemään jotain vaivaakin saada ne suostumaan seksiin, kuten esimerkiksi rakastumaan!
Liian vaivalloista, ei käy.. Mieluumin sellanen helppo pano, sellane jota kaikki muutkin on panneet. Huorien vitussakin on käyneet monen monet miehet ja aina ne silti kunnon miehillekin kelpaavat. Ei yhtään haittaa käyttöaste siinä kohtaa kun on huorasta kyse.
Neuroottiset kelaa kuinka likasta se on, normaalit vaan panee :)
Mies joka ajattelee muita miehiä tuolla tavalla, on itse asiassa homo. Selvä juttu-