Ottaako Suomi nyt lisää maahanmuuttajia

Kulttuuria rikastettiin taas joukolla ranskassa kuormaauton avulla!
Koska hölmöläisten maa Suomessa tajutaan että kansallista turvallisuutta ei saa vaarantaa naivin pakolaispolitiikan vuoksi. Poliitikot, poliisit,julkiset viranomaiset TE olette vastuussa suomen kansalaisten hengestä ja turvallisuudesta!
17174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

suvaitse heti senkin suvaitsematon sika!

Äänestä
  • Ei se ole kuorma-auton kuskin syytä, jos hän kokee olevansa rasististen ranskalaisten syrjimä.

    Äänestä

Voi v...u meillä on unelmaaaaaaaaa....... Huh melkein tulee kuset housuun kun on tuota etnistä värinää tiedossa. Ei muuta kuin meille mahtuuuuuu ....

Äänestä

Tääl valvotaan ja puurua keitellään , jos olisi puuroa keitetty sillekkin kuorma-auton kuljettajalle niin ei varmaan olisi tekoaan tehnyt.

Äänestä

Kuorma-autoihin lisää erilaisia katsastuksia,ainakin suomalaisille,ettei täällä vaan pääsis tapahtumaan ...Ja vokin naiset enempi pillua kamelikuskeille..on niin ihanaa.

Äänestä
  • SPR:n VOK-tätejä lähetettävä Ranskaankin herättämään matut munahieronnalla, kuten Suomessa.

    Äänestä

Kutokaa joku saatanan spr suvakkilehmä nyt lisää villasukkia!

Äänestä

30 000 laittoman matun elättämiseen perheineen ja kurissa pitämiseen, pysyvästi, niistä osa on irakilaisia väkivaltakoulutuksen saaneita poliiseja ja sotilaita, eikä niitä paljon tarvita ongelmien tuottamiseen (19 matua pudotti tornit USA:ssa ja aloitti Irakin sodan), tänä kesänä tulee lisää

http://mvlehti.net/2016/02/18/poliisin-mukaan-laittomasti-maahan-tulleissa-on-huomattavan-paljon-poliiseja-ja-sotilaita/

RANSKALAISET OVAT OLLEET JAKAMASSA OTTOMAANIEN VALTIOTA ENGLANTILAISTEN KANSSA JA OTTANEET MAAHANSA MUSLIMIMASSOJA. KOSKA HALUAVAT MYÖS, ETTÄ MAHDOLLISIMMAN MONI MAAILMASSA PUHUU RANSKAA

Ranskan juhlat 'Liberte, egalite, fraternite' loppuivat nyt tällä kertaa

Tunisialainen ajoi muuttoauton näköisen valkoisen kuorma-auton lapsijoukkoon jossa myös aikuisia kuoli,

Ranskan poliisin virheiden takia auto pääsi liikkumaan pari kilometriä poliisien ampuessa etulasin läpi

ja

moottoripyöräpoliisin roikkuessa ajajan ovessa

Nizzan promenaadeja ei oltu suljettu, video

https://www.youtube.com/watch?v=YEgNEfKm6do

Äänestä
  • Meidän medialla oli viime viikon lööpeissä huoli, miten se poliisi oli uskaltanut kysellä henkilöpapereita. Voi herra isä sentään.

    Äänestä

  • Mustan barbin asia on tärkeä. Siksi se saavutti pääuutislähetyksen, siis Ylen.

    Äänestä

  • Käykää nyt joku kysymässä siltä, onko papereiden kyseleminen matuilta yhä liioittelua, häh.

    Äänestä

Ei saa viljellä vihapuhetta, se johtaa pian tekoihin.

Äänestä

Kyllä tuollaista kulttuurin rikkautta tarvitaan Suomessakin, ja sitähän jo järjestetään kovalla tohinalla. Toivottavasti Ranskan viranomaiset eivät sorru etniseen profilointiin.

Äänestä

Nää oli niitä muslimi obaman kavereita, niitä lisää. Onneksi olkoon RANSKA monikulttuurisuus on rikkautta, varsinkin vuohennussintakulttuuri.

Äänestä

Nyt jo uutisissa vaarallisesti mainitaan isis. Jopa atlantin molemmin puolin kuulemma äänenpainoja.
Suomalainen puuro-villasukka-munalinja paras. Kaikki tänne hempeään käsittelyyn villasukkiin pukeutuneena puurolle, loppuu tuollaiset turhat erikoisuutislähetykset ja maailma pelastuu yle:ltä ja Li:ltä.

Äänestä

Olkaas hiljaa juntit. Ranskalaiset on sivistyneitä kun suvaitsevat jopa nuorisonsa ja pilttien tappamisen koska monikulttuurisuus.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Järkikäyttöön kirjoitti:

Kulttuuria rikastettiin taas joukolla ranskassa kuormaauton avulla!
Koska hölmöläisten maa Suomessa tajutaan että kansallista turvallisuutta ei saa vaarantaa naivin pakolaispolitiikan vuoksi. Poliitikot, poliisit,julkiset viranomaiset TE olette vastuussa suomen kansalaisten hengestä ja turvallisuudesta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu