Mitä tää jätkä haluaa?

minäää0

Tapasin tän tyypin baarissa, mentiin sen luokse ja pantiin. Sit se kysy mun puhelinnumeroa ja annoin.

Sit seuraavalla viikolla pantiin uudestaan sen luona ja tän jälkeen vielä viikonloppuna uudestaan. Ollaan molemmat oltu aina kännissä. Sit näin sen seuraavalla viikolla uudestaan baarissa ja se näki mut kans, mut se oli niinku ei ois huomannukkaan ja lähti pois. Se oli siellä kavereitten kanssa.

Sitten nähtiin seuraavalla viikolla uudestaan kaupungilla. Ei moikattu mitään, mutta katottiin toisiamme pitkään. Viikonloppuna lähetin sille viestin kännissä ja soitin, mutta se ei vastannu. Sitten oli pitkään hiljasta, kunnes se lähetti mulle viestiä, että menisinkö sen luokse, mutta en päässy. Seuraavana viikonloppuna se lähetti uudestaan viestiä, menisinkö sen luokse, mut en taaskaan päässy. En oo siihen mitenkään ihastunut, eikä sekään oo muhun. Sit seuraavana päivänä se alotti armeijan ja nyt se on ollu armeijassa kolme viikkoa, eikä siitä oo kuulunu mitään.

Onkohan se löytänyt jonku uuden hoidon, kun ei lähetä mulle enää viestejä tai mitään? Miten te katsoititte tän tilanteen, kun mä en oikeen tiiä mitä ajatella. Ja mä oon 22, ja se 20, jos tällä on jotain väliä.

14

662

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vitun.lutka

      Olet sen pano. Se panee sua kun sillä on aikaa ja panettaa. Miksi olet aina kännissä? Se tulee luoksesi kun pääsee lomille armeijasta koska olet helppo tapaus eli lutka joka antaa pillua sille.

    • jonossane

      en päässy en päässy , olitko panemassa

    • joopajoojoojoo

      Haluaa vain käyttää sinua ja ottaa silloin yhteyttä kun tarvitse seksiä.

    • Panovaan

      Sä oot pelkkä pano, et muuta.. Jos se ei saa ketään muuta baarista panemaan niin soittaa sulle koska oot varma nakki.. Sori, niin asiat nyt vaan on..

    • 1234456

      En kommentoi!;):D

    • Libero-kerho

      Jätä se homppeli. Se pettää sua kassulla 9 muun saman tuvan homppelin kanssa. On tehnyt sitä koko sen ajan mitä on intissä ollut. Sä oot vapaa-ajalla hänelle vain kulissia.

    • juupajuujuu

      Mikä baari?

    • ruudinkeksijöitäliikkeel

      kaikkihan sen on jo sanonutkin ja kirjotuksestas se paistaa kilsan päähän et se haluu vaan panna sua sillon ku ei jaksa yrittää/saa muita, ja sä oot "vähän" yksinkertanen.

    • kysyäidiltäsi

      Kuulostaa enemmän 12 vuotiaiden touhulta. Kai jotkut sen ikäsetkin jo alottanu seksielämän? Ei tainnu mennä armeijaan vaan yläasteelle.

    • tktyjtyyty

      olet juuri yht' tyhmä akka kuin minun nuoruudessani, otin yhteyttä aina ns varmaan tapaukseen jos en saanut uutta vierasta pillua viikonloppuna ja näitä vakiovuoroja riitti, 14v ikäisestä ihan 28 v ikäiseen itse tosin olis silloin 19 v
      muistan vieläkin miten immenkalvo venyi munan päässä

    • hyisaatana

      Voi vittu mikä huora oot, kato itseäs peiliin lortto saatana.

    • Räkälärakas

      Kaks täyttä dorkaa. Kumpiki fucks up aivonsa ja sit se ainoo toimiva molekyyli huutaa mää himoon huorata ja ,siitä sit vaa huoraan. Ton laatusten dorkien kaa laahaa muita santyylisii.
      Kait sää oot tarpeeks tietone (vai osaaks sun korvien väli ees tajuta mitää näin korkeelentost) et sää voit alkaa lisääntyy?

      Juopottele ja huoraa niin paljo ku alapääs kestää jokaise räkälä tyypin kaa, mut kipaseppa sterilisoimas enste ittes. Pliiiiiiiiiis!!!!!

    • kännissälapsiaeitehdä

      kastroida

    • Joukkueena

      OLE VALMIS ! Suomen alokkaat etenee nussimalla....... sarjatulella !

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      71
      3515
    2. Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?

      Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt
      Maailman menoa
      15
      2664
    3. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      24
      2247
    4. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      11
      2233
    5. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      105
      2167
    6. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      99
      2131
    7. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      107
      2063
    8. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1905
    9. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      599
      1897
    10. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      23
      1673
    Aihe