En tiedä mihin kategoriaan tämä kirjoittaisin , mutta totesin että tämä mahtaa olla sopia. Eli siis ihmettelen sellaista asiaa minkätakaia avoliitossa elävä nainen haluaa viestitellä kanssani vielä yömyönään kun oma mies on nukkumassa? Olenko pelkkä "leikkikalu" jolta saa huomiota silloin kun oma mies ei ole läsnä? Vaiko onko myös mahdollisuus että nainen on alkanut kiinnostua muistakin miehistä kun omastaan? Mistä siis voi olla kysymys?
Mitä tapahtuu?
TietämätönM
271
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Sekä että joko kiinnostunu tai haluaa leikkikalun tai huomionhakusuutta, koska omalta miesystävältään ei saa.
Sama päteee myös toisi ku päin, että
miksi avo tai aviomies viestittelee muille naisille. Tai on yhteyksissä eksänsä sukuun joko ei yhteisiä lapsia tai näiden ex puolisoihin, jotka on vastakaista sukupuolta.
Lasten takia ymmärtäisin, mut jos eksän kanssa ei yhteisiä lapsia/ lemmikkejä ole.
Varsinkin, kun on eksän sukulaisen kaunis ex vaimo.
Saattaa olla molemmat ehdottomasi. Mutta sinuna omaisin sen verran ryhtiä ja itsekunnioitusta, että en antaisi pitää itseäni kenenkään leikkikaluna. Oli miten oli, nainen etsii vaan vipinää elämäänsä, sitä mitä ei saa liitostaan... Saat varmasti jonkun vapaankin naisen kiinnostumaan itsestäsi.