Mulla on yks tuttava joka on lellitty.Se on ainoo lapsi nimeän sen vaikka Niinaksi.Niina saa joka kuukaus jotain esim kuukausrahaa se on 70-100 euroa sit se saa yhest kaupas kaikkee 1-30 euron väliltä tavaraa.Sil on oma huone oma wii cruicer lautoja 3 kaks ei oo aitoo beaytyblender 8 victoria`secret body mist hajuvettä melkein kaikki suomessa olevat babylipsit sähköpiano vaaterekki playstation 1 ja 2 ja 3 i love ja the body shop sarjaa.Oma puhelin acerin tablettti .Se on ostanu synttärilahjarahoilla jopon osti siis sen käytettynä rippilahjarahoilla nikon kameran sai rippilahjaksi go pron saa jonkun go pron tapasen .sit sil on polaroid kamera ja pokkari se käy joka vuos ulkomailla ja laivalla sit sil on kosketusnäyttökello ja mp 4 soitin ja vaikka mitä muuta minusta tuo tyyppi on lellitty pilalle pitäisikö sanoa siitä hanelle että se ärsyttää sil ob vie 2 kånken reppuu valo kaiuttimet ja convers kengät ja vans reppu .
lellitty tuttava
moi123456786
568
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Epäonnistunut trolli. Ei jatkoon
okei okei toi on se kirjoittaja ite halusin testata miten ihmiset reagoi siis oon sam kun moi123456786 eli se oon mä en oo lellitty ja joo toi oli aika trolli
haha tää oli hyvä kommmentti seliseli päivän repeäminen
Mitä lellittyä tos on??? Aika pitkälti vanhaa/käytettyä halpiskamaa xddd. Enemmänki tarkottaa et sen vanhempien tulot on vähän köyhyysrajan yläpuolel.
toi on ihan noramaalii.Toisetsaa vahemmän ja mistä tiedät ettei hän ole saanut pleikkareitatakin käytettynä ja jos hän osaa iloita niistä niin hyvä juttu