Au pairille perhe Madridista?

Perhettä-etsimässä

Hei,

Etsin au pair perhettä Madridista, mielellään suomalais tai suomalais/espanjalais perhettä. Olen 20 vuotias nuori nainen ja minulla on aiempaa kokemusta au pairina olemisesta. Olin viime talven Madridissa töissä au pairina. Espanjan kielen hallitsen jo suht hyvin. Tulen lasten kanssa hyvin toimeen. Olen urheilullinen ja reipas. Jos olet kiinnostunut ja haluat lisätietoa, pyydä yhteystietoni niin kerron lisää.

1

284

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Madridiin

      Hei,

      Meillä aukeaa paikka uudelle au pairille vuoden 2017 alussa Madridissa. Etsimme au pairia, joka voisi olla kanssamme ainakin elokuun 2017 loppuun asti, tai jopa pitempään. Ota yhteyttä jos kiinnostuit niin kerron lisää. Sähköpostiosoite alla.

      Ystävällisin terveisin,

      Ira Lemmetyinen
      [email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!

      Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem
      Maailman menoa
      30
      2602
    2. Yksi kuoli nokkakolarissa

      Asiasta YLEn verkkosivuilla uutinen klo 23.02. Oliko itsemurha?
      Oulainen
      11
      1272
    3. Helvetistä ei ole paluuta

      Kun ihminen laskeutuu kuolleiden maailmaan, kauhujen valtakuntaan ja tuonelan ovet sulkeutuu kiinni, se on karu tunne ku
      Idän uskonnot
      333
      1012
    4. Mikä on kaivattusi ammatti

      entäpä sinun? 💶
      Ikävä
      45
      902
    5. Terveisiä vanhemmalle

      J-miehelle. Ehkä nähdään vielä 😉
      Ikävä
      45
      854
    6. Järjetön Topi-ilta

      Lisää tappiota konkurssipesälle. Miten voi olla mahdollidta , että annetaan järjestää tämä. Sorsakoski pyörii haudassaan
      Ähtäri
      20
      839
    7. Miksi nainen nukut huonosti

      Onko sulla jotakin huolia, vai jotakin miestäkö mietit? Vai tunnemaailmassako velloo? Ajatteletko koskaan minua? Paljo
      Ikävä
      61
      754
    8. Niin siinä Kävi

      Ettemme koskaan saaneet toisiamme
      Ikävä
      44
      730
    9. Halutaan toisiamme

      Mutta se on Salaisuus❤️
      Intohimo
      44
      726
    10. Jos olisit kaivattusi

      Kanssa kahdestaan samassa tilassa niin miten kävisi
      Ikävä
      46
      656
    Aihe