Maailmassa on noin kaksi miljardia muslimia. Määrä on kolmasosa maapallon koko väestöstä.
Jos kaikki muslimit päättäisivät hypätä yhtä aikaa ilmaan, niin alas tullessaan he saisivat aikaan sellaisen tärähdykden, että se suistaisi maapallon radaltaan. Ja se olisi maapallolle hyvin kohtalokasta.
Kaikki natsit ja rasisti-pellet tuhoutuisivat.
Jos kaikki muslimit päättäisivät hypätä yhtä aikaa ilmaan, niin alas tullessaan he saisivat aikaan sellaisen tärähdykden, että se suistaisi maapallon radaltaan. Ja se olisi maapallolle hyvin kohtalokasta.
Kaikki natsit ja rasisti-pellet tuhoutuisivat.
Vastaukset 20
Vanhimmat
No miksi normaali muslimit ei julista pyhää sotaa ääri-muslimeille?
Sallimmehan me suvakitkin teidän älyrajoitteisten elää.
No ne ovat Islamilla aivopestyjä omaa ajattelukykyä vailla olevia surkimuksia.
Onhan ihan ilmiselvää, että nuo terroristit piileskelevät juuri muiden Islamilaisten yhteisöissä pitkin maailmaa. Että silleen.
Olisi äkkiä ääriaines poistettu keskuudestamme.
Se olisi luonnonmukainen tapa päästä eroon kuona-aineesta.
Vittu.kun.aloittaja.on.typerä
Sinä kyllä vaikikutat torvelommalta.
missä on linkki?
Jos natsit ja rasistipellet tuhoutuisivat tuolla konstilla niin eihän se silloin olisi maapallolle kohtalokasta. Päinvastoin, se saattaisi pelastaa maapallon tuholta.
Keppihevonen,keppihevonen,keppihevonen...
lisää liimaa....
Olisi todella hienoa mikäli älyrajoitteiset voitaisiin hoidella tuolla tapaa. Se on kuitenkin siisti tapa päästä eroon kuona-aineesta.
Kannatan yhteishyppyä.
Suvakki, monta terrori tekoa natsit tehneet 2 viime vuoden aikana verrattuna msulimien jatkuviin iskuihin?
No tilanne on hiukan rauhoittunut kun Mika Ranta istuu vankilassa. Mutta eihän sekään hullu siellä loppuikäänsä vietä, niin että odotellaan.
Eiköhän se ole nyt sen " Rauhan uskonnon " edustajien paikka toimia ja poistaa nuo terroristit keskuudestaan ? Jos homma ei onnistu on poistettava koko sakki Euroopasta. Ei se pelkkä Imaamien sanallinen tekojen tuomitseminen ja uhrien puolesta rukoilu enää riitä tekoja nyt ja heti !!! Että silleen.
Taqyia............
Olet varmaan opiskellut saudi arabian yliopistossa fysiikkaa. Siellähän joku opettaja väitti tässä taannoin, että maapallo ei pyöri. Jos se pyörisi niin helikopterin ei tarvitsisi kuin pysyä paikallaan niin voisi matkustaa vaikka Kiinaan.
Lykkyä opintoihin
Alkaisi jo nuo koulut.
Muslimithan olivat kavereita natsien kanssa toisen maailmansodan aikoihin..
Vaikka kaikki muslimit hyppäisi yhtäaikaa sillalta katolta tai kalliolta alas ei sillä olisi maapallon kierrolle mitään merkitystä. Eikä paljon millekkään muullekkaan. Pelkkä hyttysen pieru saharassa.