Olen jonkun aikaa tapaillut erästä miestä. Emme ole puhuneet seurustelusta tai mistään enkä tiedä hänen ajatuksiaan ylipäänsä mutta nyt hän yllätti minut reissulta palattuaan. Hän oli ystäviensä avustuksella ostanut minulle pitsiunelmayöpaidan! :-) Olin todella yllättynyt enkä oikein osannut sanoa mitään muuta kuin kiittää. Tilanne ja ilta meni tuolloin vielä niin ettei minun tullut edes kokeiltua päälleni tuota yöpaitaa ja nyt tunnenkin itseni varsin typeräksi. Auttakaa nyt ja kertokaa mokasinko pahasti? Voinko vielä jälkikäteen yrittää paikata asiaa? Yöpaita ei varsinaisesti ole aivan sellainen minkä itse olisin valinnut, mutta olen kovin otettu siitä että hän on ajatellut minua (tai ehkä ennemminkin seksiä kanssani :-D ) reissullansa ja valinnut itse yöpaidan minulle :-) Koko tilanne vähän huvittaa ja vähän nolottaa... Mutta ennen kaikkea olen hyvillä mielin yllättynyt koko jutusta :-)
Mutta auttakaa nyt minua kun olen kovin tumpelo tällaisessa vaikka aikuinen nainen olenkin. En vaan tällaisessa tilanteessa ole ennen ollut :-)
Apua pöllölle!
Pitsiunelmayöpaita
1
257
Vastaukset
- sitänehaluaa
Mitäs siinä. Haluaa nähdä sinut hetken se yöpaita päällä ja sitten, että riisut sen, alla ei luonnollisesti ole mitään. Loput pystyt ehkä itsekin arvaamaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2074476Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t853228Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881767Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va131367Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181336Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20241183Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi101121Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2481119- 501118
- 511026