Saksassa MATU tappoi raskaanaolevan ja haavoitti 2

Otetaanpa nämä suvakkimedian loppuunkuluneet idiootti lauseet !

pelolle ei saa antaa valtaa, asialla ei ole mitään tekemistä uskonnon kanssa, äärioikeiston nousu uhkaa ja eurooppalaisten on syytä hävetä.

Susosittelen suvakkimedian haistamaan perseensä ! Ei ihme että ihmiset hakevat tietonsa MV lehdestä valemedian sijaan !
13167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

On "vain" 3 maailmansota käynnissä

Äänestä

On se vaan kumma, kun näillä avunsaaneilla on aina vain raiskaukset, tapot ja murhat mielessä?
Eikä pelkästään mielessä.

Äänestä

http://bit.ly/2aoiRAn
Kahta miestä puukotettiin keskellä kirkasta päivää Subway-liikkeen edessä Southportissa.

Sunnuntaishoppailijat ja ulkona syöjät järkyttyivät merenrantakaupungissa Soutportissa Blackpoolin eteläpuolella vartin yli neljän jälkeen iltapäivällä.

Äänestä

Aloittajan kanssa täysin samaa mieltä. Olen tavallinen työssä käyvä mies, olen vihainen rikoksia tekeville mamu- ja matupaskiaisille je heitä hyysääville paskasuvakkiväelle.

Äänestä

Nyt myös räjähtänyt Saksassa

Äänestä
  • Tämä on sitä kuuluisaa monikulttuurista rikkautta josta me kaikki hyödymme, Stubbin mielipide.

    Äänestä

  • Bildin mukaan kyseessa saattaa olla kaasuräjähdys, joten tällä kertaa kyseessä ei tod. näk. ole rikkaudesta ja voimavarasta.

    Äänestä

Saksassa räjäti mutta älkää antako pelolle valtaa.

Äänestä

Teko on myös erittäin tuomittava, eikä sillä ole mitään tekemistä islamin kanssa.

Äänestä
Anonyymi00011

Äänestä

Törkeä teko.

Äänestä
Anonyymi00013

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ykfittäiftapauf kirjoitti:

Otetaanpa nämä suvakkimedian loppuunkuluneet idiootti lauseet !

pelolle ei saa antaa valtaa, asialla ei ole mitään tekemistä uskonnon kanssa, äärioikeiston nousu uhkaa ja eurooppalaisten on syytä hävetä.

Susosittelen suvakkimedian haistamaan perseensä ! Ei ihme että ihmiset hakevat tietonsa MV lehdestä valemedian sijaan !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu