Isäni nussi äitiäni

6757rt

Lieneekö normaalia tällainen!

18

3066

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sdfghjk

      Ei, paljon normaalimpaa olisi ollut, jos olisi köyrinyt tytärtään.

    • Anonyymi

      No mikä on epänormaalia nykyisin? Kaikki tuntuu jo normilta, vaikka vanhaan hyvään aikaan tuntuikin kovin epoänormaalilta toisille. Maailma muuttuu Eskoseni, joten normaali voi hyvinkin olla epänormaalia myöhemmin. Kaksi vaihtoehtoa on joista valitsen toisen.

    • Anonyymi

      Sinun tapauksessa, ei.

    • Anonyymi

      lientä

    • Anonyymi

      Ei ole normaalia. Sinun olisi pitänyt naida äitiäsi.

    • Anonyymi

      Nykyisen koulumateriaalin, sen setan kirjoittamana on, koska ne haluaa normalisoida kaiken epänormaalin. Sinuakaan ei olisi ihmettelemässä tätä asiaa ilman isääsi ja äitiäsi. Sukusolut kun tarvitaan edelleen molemmilta sukupuolilta. Setan opetusmateriaalista huolimatta. Heterot ovat ainoita normaaleja, kaikki muut samansukupuolisten ja muiden vastaavien, kuten bi "parisuhteet" ovat epänormaaleja. Niin eläimissä kuin ihmisissä.

    • Anonyymi

      Pyydä heti lopettamaan ettei synny lisää vespäitä!

    • Anonyymi

      Aloitus naurattaa; onhan hauska vitsi!

      Mutta oikeasti, olen itse noin 5-vuotiaana pohtinut, että miten ne vanhempani ovat lapsia tehneet, koska olin varma, ettei ne seksiä ainakaan ole keskenään harjoittaneet.

      Mysteeri toki selvisi myöhemmin.

    • Anonyymi

      Kummallista, oli aihe mikä hyvänsä- aina suomalaisten pölvästien ensimmäinen ajatus ja mietelmä ja kirjallinen tuotos liittyy seksiin? Jotenkin viittaa seksuaalisiin turhautumiin.
      Täällä on myös seksi- palsta, jonne voi jättää hengentuotoksiaan toisten luettavaksi, oikeaa kirjallisen pornotuotannon helmeä ilmeisesti edustava…joka lähtöön löytyy ja joka tarpeeseen..

    • Anonyymi

      Jotain outoa tässä on minusta ainakin? Sen pitäisi olla enemmän toisinpäin?

    • Anonyymi

      Isällä on kaksi naista. Toinen hoitaa kodin ja lapset. Tyttöystävän kanssa
      pidetään hauskaa

    • Anonyymi

      Se meni varmaan tarpeeseen

    • Aloittaja olisi ainakin kannattanut heittää lakanalle. :D

    • Anonyymi

      Virhe ollu

    • Anonyymi

      Ei se ainakaan aikaisemmin ollut.

    • Anonyymi

      Näin ja kuulin nuorena nuorena miehenä monta kertaa, kun äiti ja isä naivat. Isä ei ollut ainoa äidin selässä, vaanmeillä kävi vieraita miehiä myös. Vieraat naivat äitiä yhdessä isän kanssa kimpassa ja vuoron perään. Tuota jatkui monta vuotta. Miehet vaan vaihtuivat.

    • Anonyymi

      Kyllä se aika epänormaalia on sitten kun lapset on tehty parisuhde lässähtää ja seksit haetaan muualta. Sitten erotaan.

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      120
      2239
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      55
      2174
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1865
    4. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      6
      1402
    5. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      76
      1393
    6. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      94
      1377
    7. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1161
    8. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1140
    9. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      62
      1123
    10. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      68
      979
    Aihe