Vanhan kurpan kuvat

Hot or Not?

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001233634.html

Panisitko?

Mature-harrastajille olisi varmaan pettymys.
9205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Onko hän se Ratikkakuskin vaimo? :)

Äänestä
  • On se hän! Herra Ratikka ei vahvistanut asiaa, mutta hänen vaimonsa kyllä. =)

    2Äänestä

  • No nyt on kyllä sönkkiksen nikin kuvassa seksittömyys saavutettu :P

    Äänestä

  • mahtavaaaaa kirjoitti:

    No nyt on kyllä sönkkiksen nikin kuvassa seksittömyys saavutettu :P

    Se on se mummotunnelin varoitusmerkki. ;)

    Äänestä

Onko se nainen tuolla meikkivuoren alla?

Äänestä
  • Miehet aina luulee, että nuorekkuus johtuu meikeistä. Täytettähän tuolla on huulissa ja filtterit kuvissa, mutta kyllähän tuo livenäkin, jo kropaltaankin, on poikkeuksellisen nuoren näköinen. Meikkiä ei ole mitenkään normijulkkiksia enempää.

    1Äänestä

  • voivoiteitä kirjoitti:

    Miehet aina luulee, että nuorekkuus johtuu meikeistä. Täytettähän tuolla on huulissa ja filtterit kuvissa, mutta kyllähän tuo livenäkin, jo kropaltaankin, on poikkeuksellisen nuoren näköinen. Meikkiä ei ole mitenkään normijulkkiksia enempää.

    Mutta photoshopattuja kuvia ihan selkeästi. Kuvamuokkauksella sitä nuorekkuutta eniten sa aikaan.

    1Äänestä

  • 1214 kirjoitti:

    Mutta photoshopattuja kuvia ihan selkeästi. Kuvamuokkauksella sitä nuorekkuutta eniten sa aikaan.

    Niin kyllä, mutta kyllä hoikassa kunnossa pysymisellä ja terveellisillä elämäntavoillakin on vaikutusta. Tässä on minusta ikäisensä (olen itse samaa ikäluokkaa) näköinen:
    http://media.gettyimages.com/photos/model-risa-hirako-attends-genie-bra-new-product-launching-ceremony-on-picture-id481524710

    Onnistuin löytämään kuvan, jossa hän on minua vanhemman näköinen :D

    Äänestä

  • 1214 kirjoitti:

    Mutta photoshopattuja kuvia ihan selkeästi. Kuvamuokkauksella sitä nuorekkuutta eniten sa aikaan.

    Varjot häivytetty kasvoista. Hyvä että nenää edes erottaa naamasta, kun on niin tasaväristä.

    Nättihän tuo on, tuossa vanhakurppiksen kuvassakin, jossa näkyy piirteet kasvoissa. Meikkiä on tosin paljon, mutta niinhän noilla on aina. Hyvällä meikillä voi leipoa vaikka hirviöstä kaunottaren.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


no-mature kirjoitti:

Hot or Not?

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001233634.html

Panisitko?

Mature-harrastajille olisi varmaan pettymys.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu