club Interface 19.11. Helsinki

clubinterface

Tervetuloa ensimmäiseen club Interface iltaan marraskuussa 19.11.! Meillä on suuri ilo ja kunnia tuoda ensimmäiselle keikalle Venäjälyä synapoppi kone WANT/ed, joka päräytti Saksan alternative listalle sijalle 7 aiemmin tänä vuonna. Mukaansa he kaappaavat Ruotsista syntikkapop maestron Erotic Elkin. Ja kattauksen kruunaa kovaakin kovemmat kotimaiset esiintyjät!

WANT/ed ft. Erotic Elk (Russia / Sweden) Live
Unzyme (Finland) Live
Dj Ohmi
Dj Lupu

VJ Move

Early bird lippuja tarjolla pyörästi 9€ hinnalla palvelumaksuineen
Tarjolla myös rajoitettu erä Unzymen cd labratakki lippu paketteja

Liput: https://www.ticted.com/fi/events/3406

https://www.facebook.com/events/1290521117643828/

2

115

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • clubinterface

      Artistikattaus kasvoi vielä uudella kyvyllä, Dj Antinomyllä! Hän tulee avaamaan loistavan iltamme hienolla selektiollaan. Soittoajat ovat tässä ja loput infot alla.

      22-23 Dj Antimony
      23-00 Want/ed ft. Tomas Gustafson of Erotic Elk LIVE
      00-00.45 Dj Ohmi
      00.45-01.30 Unzyme LIVE
      01.30-02.15 Dj Ohmi
      2.15-03.30 Dj Lupu

      Lippuja saa vielä Cybershopista 10€ hinnalla tai ticted.fi palvelusta (palkkio vähän alle euron). Ennakkolipuilla pääsee jonon ohi. Lippuja saa oveltakin tuolla 10€ hinnalla. Paikalla on myös myyntipöytä, josta löytyy Unzymen selektiota sekä ScentAirin levyjä ainakin. Varaa siis käteistä! Lähin automaatti on Kampin metroasemalla.

      Perhonkatu 6 osoite, Pub Peten klubipuolella ollaan.

    • clubinterface

      Jos vietät synttäreitä 17.11.-21.11. pääset ilmaiseksi sisään klubille :) Näytä vain kuvallinen henkkari, niin se on siinä.

      Tervetuloa!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      172
      4980
    2. Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?

      SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka
      Maailman menoa
      62
      1575
    3. Kukka kuoli ja kukka tappo Kokkolassa?

      Ouluntiellä tapettu nainen torstaina kukka tappo?
      Kokkola
      12
      1559
    4. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      121
      1431
    5. Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä

      Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s
      Tv-sarjat
      9
      1213
    6. Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi

      Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.
      Lappajärvi
      93
      1046
    7. Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?

      Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit
      Maailman menoa
      45
      1005
    8. Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa

      Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249
      Maailman menoa
      297
      932
    9. Vasemmistoliitto menossa perussuomalaisten ohi!

      Keskustapuolue meni jo...
      Maailman menoa
      171
      875
    10. Hinduille tiedoksi

      USA Pressa sanoi '' kansakuntaa ei voi johtaa ilman Raamattua''. Tämä löytyy sitaateista. Raamatusta tulee kaikki julmu
      Hindulaisuus
      279
      747
    Aihe