Eikö tän ajan mitä te kirjottelette tänne vois...

elkää-luovuttako-ikinä

Käyttää paremmin, vaikka mennä keskustaan ja juttelemaan niin monelle naiselle kun päivässä enää kerkee, no ymmärrän että pakit tuntuu pahalta, mutta ei sitä koskaan tiedä! ;)

11

213

Äänestä

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Luolasukeltaja

      Mulla on viimenen saikkupäivä. Kynsi on kuin konepelti. Luista en tiedä.

      Tällä mitään räplätä.

      (Naurua)

    • Raakatotuus

      Ei naisia saa ahdistella.

    • jfr

      Mielestäni on sekä itselleni että sille satunnaiselle naisuhrille parempi, että pysyn kotona kuin että alan jollain tyhmällä aloitteella häiritä. Saa nainen pysyä omassa rauhassaan, ja minun ei tarvitse hävetä pakkeja ja romuttaa itsetuntoa entisestään. Sitä paitsi ensin pitäisi jostain löytää sopiva nainen - en halua valita tulevaa kumppaniani ulkonäön vaan ajatusten perusteella. Kauniilla naisella ei tee mitään, ellei sen kanssa voi jutella mielenkiintoisia.

    • Kyllä sen aina tietää..

    • Mene itse poimimaan vaikka marjoja! :(

      • m-i-e-s

        Sehän se kannattaa, koska sinne ne Martat ja heidän tyttärensä menneet on.
        Marjat ja sienet talteen. (Marjan voi ottaa kirjaimellisesti. =P)

        Mikäli ei Marttaa ja Marjaa löydy, niin ainakin voi saada borrelioosin, mutta jos oikein hyvin käy, niin saa tehtyä sienimuhennosta ja mustikkapiirakkaa. (Muutenhan tosin kannattaa ostaa Suomessa hillaa 10€ kilo ja myydä jenkkeihin 30$ kilo. Maksimaalinen voitto, kun kerää itse. =P)


    • vihatipunen

      Mihin keskustaan?

      • Samaa minäkin...


      • m-i-e-s

        Varmasti Kallio - Kamppi akseli, en jaksa tarkkoja kadunnimiä etsiä. =P


    • atännä

      Ilmoitan poliisille, jos joku alkaa häiriköimään.

    • eiainahaaskausta

      Kyllä virityksiä on ilmassa myös koko ajan. Mutta aikaa on liikaa ja yksinäisyyttä, joten täällä urputetaan ja tapetaan aikaa. Saa edes tunteita tuuletella ja pahimpia patoja päästellä, niin ettei kukaan siviilissä joudu sentähden kärsimään. Täällä voi myös oppia ja saada selkoa miesten kummaliseen ajatusmaailmaan.

      Tämä ei ole täysin hyödytöntä sillä yksi virityskin oli mulla täällä. Jos nimimerkki on kirjautunut siihen voi ottaa yhteyttä. Täältä saa myös vahingossa aina jostakin vinkkejäkin sekä joskus vertaistukea. Parempi edes jossakin porukassa, kun täysin yksin ajatuksiensa kanssa, siihen sekoaa. Täällä voi hoitaa mielenterveyttäänkin mutta yleensä sekin vähä menee näiden muidenkin mielenterveytensä menettäneiden seurassa mutta elämä on epätäydellistä ja jokainen taaplaa tyylillään.

      Don´t Worry, be pöpi!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tässä ovat Elämäni biisi vieraat lauantai 19.9. - Yksi vieras on kohuttu TTK-juontajaehdokas

      Elämäni biisi vieraslista on harvinaisen mielenkiintoinen lauantaina. Mukana myös kohuttu TTK-juontajaehdokas, josta ei
      Tv-sarjat
      20
      1334
    2. Mies joka on oikeasti kiinnostunut

      Ja näkee sut pitkäaikaisena kumppanina, siirtää vaikka vuoria selvittääkseen asiat eikä ota pienintäkään riskiä menettää
      Ikävä
      133
      1231
    3. 64
      1230
    4. Mikä sun salaisuus on,kun näytät niin nuorelta..

      Vaikka oot jo noin vanha!?
      Ikävä
      108
      1215
    5. Kunnanhallitus

      Miten käy täällä vuosia tuomioita jakaneelle valittajalle, hovioikeus hylännyt kaikki syytteet.
      Puolanka
      67
      1049
    6. Onko nyt kaikki asiat käyty läpi?

      Mun mielestä on👍
      Ikävä
      109
      999
    7. Rauha, sopiiko

      Ei häiritä enää toisiamme. Annetaan molemmille rauha unohtaa, pyydän tätä todella. Kiitos. Miehelle.
      Ikävä
      94
      957
    8. Miesten (epä)viehättävyydestä kysymys

      Mieltä askarruttava asia, liki dilemma. Palstallahan jotkut miesoletetut usein toteavat, että kaikki naiset tavoittelev
      Sinkut
      182
      923
    9. Minkä kappaleen

      haluaisit soivan, kun astellaan alttarille?
      Ikävä
      84
      847
    10. MiltäKaivattusi

      Näyttää? !
      Ikävä
      43
      824
    11. Ei siitä pääse yli, eikä ympäri!

      Pakko se on myöntää ja tunnustaa. Olisin halunnut p*nna sinua sydämeni kyllyydestä. Itseäni vanhemmalle naiselle
      Ikävä
      66
      791
    12. Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi

      Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....
      Ikävä
      50
      686
    13. Vieläkö tykkäät

      Minusta niin paljon että olisit valmis?
      Ikävä
      43
      656
    14. Tykkäätkö minusta

      Mies vai et? -nainen
      Ikävä
      58
      653
    15. Mitä meidän välillämme

      On käynyt näiden vuosien aikana?
      Ikävä
      70
      636
    16. Olit hyödytön.

      Mulle hyödytön..
      Ikävä
      98
      628
    17. Humppila korvasi johtajia tekoälyllä

      https://yle.fi/a/74-20215155 Humppilassa on lakkautettu teknisen ja hallintojohtajan virat. Säästöä tuli hetkessä 150
      Maailman menoa
      87
      618
    18. Perhoseni (miehelle)

      Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r
      Ikävä
      123
      592
    19. Olen tavattavissa

      tänään klo 17-02 siinä ravintolassa. Tulethan sinäkin?
      Ikävä
      52
      564
    20. Kumpi tästä nyt

      Teki niin vaikeaa?
      Ikävä
      60
      544
    Aihe