Haluaisitko palstanainen ajatuttaa pillunkarvasi?

Hei kaikki palstanaiset, tarjoan ammattimaista intiimialueen sheivausta (brazilian waxing). Olen tuttu ja turvallinen nelikymppinen mies Kuopiosta. Ilmoittaudu rohkeasti vain, voin tulla luoksesi vaikka asuisit vähän kauempanakin.
4103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sheivaus ja vahaus ovat eri asioita. Ei vakuuta kovin ammattitaitoiselta.

1Äänestä
  • Ensimmäinen kerta kun voi olla tarralenkkarin kanssa jostain samaa mieltä!

    Äänestä

Kunhan ensin harjoittelet vahausta kaikkiin oman kehosi karvoihin.

Äänestä

minäkin voisin sormeilla naisten pilluja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TarjollaSheivausta kirjoitti:

Hei kaikki palstanaiset, tarjoan ammattimaista intiimialueen sheivausta (brazilian waxing). Olen tuttu ja turvallinen nelikymppinen mies Kuopiosta. Ilmoittaudu rohkeasti vain, voin tulla luoksesi vaikka asuisit vähän kauempanakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu