Esko Eerikäinen kehuu panojaan kirjassaan

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001243809.html

Tuollaiset komeet miehet elvistelee kirjoittamalla kirjan naisista joita onb nussinut
261015
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

"Eerikäinen on aina ollut avoin kaikelle uudelle ja jännälle, kun taas moni ainoastaan ”sitä oikeaa” odottanut kaveri on odotuskannalla edelleen."

Tässä näkee sen syyn miksi täällä moni valittaa.

Äänestä
  • Nyt ei ainakaan kukaan voi kiistää etteikö E.E. olisi jännämies!

    (kun on avoin kaikelle JÄNNÄLLE)

    Äänestä

Tosimies kehuskelee aina panoillaan mutta ei tietenkään hyväksy oman naisensa huoraamista.

Äänestä

Kuka vittu näitä elämänkerta kirjoja ostaa...

1Äänestä
  • Onko sulla peili? Voin sen myös ostaa sulle lahjaksi. :D

    Äänestä

  • noobidoo kirjoitti:

    Onko sulla peili? Voin sen myös ostaa sulle lahjaksi. :D

    Joo mun kirjan voi ostaa kirjakaupasta hintaan 1,59e...

    Äänestä

  • UPDATE_11516888 kirjoitti:

    Joo mun kirjan voi ostaa kirjakaupasta hintaan 1,59e...

    Erkki Eräkettu kertoo panoistaan kirjassaan. Noin halpa kirja ei montaa sivua kanna. :D
    Onko kuvina?

    Äänestä

  • noobidoo kirjoitti:

    Erkki Eräkettu kertoo panoistaan kirjassaan. Noin halpa kirja ei montaa sivua kanna. :D
    Onko kuvina?

    Värikuvina. :D

    Äänestä

  • UPDATE_11516888 kirjoitti:

    Värikuvina. :D

    Saatana, heti huomenna suomalaiseen kirjakauppaan. :D

    Äänestä

  • noobidoo kirjoitti:

    Saatana, heti huomenna suomalaiseen kirjakauppaan. :D

    Saattaa olla jonoa,kun palstan naiset haluavat omansa.

    Äänestä

En ymmärrä ollenkaan miksi pitää pettää ja pahoittaa toisen mieli salailemalla pettämistä. Jos tekee mieli nussia muita niin sitten vaan ero. Parisuhdetta ei kunnioiteta nykyään yhtään vaan heti kan riidan tullen rientävät pettämään. Tuollaisille naisille ja miehille se pettäminen on helppoa koska ulkonäön takia saavat heti toisen kumppanin.

Äänestä

On se vaan ihku mies:D

1Äänestä

Hieno mies joka kertoo että on nussinut monia naisia. Vihjailee samalla että martina sen ex on lutka joka nussinut myös paljon miehiä.

Äänestä

No tulikos tässä jännämies ja palstatotuus taas havaittua?

Äänestä

Täytyy sanoa ettei esko ja aitotissi ole mitään järjenjättiläisiä. Kuka hullu menee naimisiin ja tekee lapsen ämmän kanssa joka jakaa tavaraansa vieraille harrastusmielessä? Siitä voi syyttää vain itseään ja kirjassa on turha ruikuttaa omaa hölmöyttään. Voi olla aika vähissä kirjan ostajat sillä ketä v.ttua kiinnostaa luusereiden tarinat??

1Äänestä
  • Ellei sua kiinnosta, löytyy varmasti muita... muutenhan näitä seiskalehtikirjoja ei kannattaisi edes julkaista

    Äänestä

Rumat naiset ovat aina eturivissä hunkseja kuolaamassa.

Äänestä
  • Meetkö ostaan kirjan, kun sua Eskon elämä niin kovin tuntuu kiinnostavan;D

    Äänestä

  • kiinnostavaelämäkö kirjoitti:

    Meetkö ostaan kirjan, kun sua Eskon elämä niin kovin tuntuu kiinnostavan;D

    Ei tarvii kun nuon iltapäivälehdet näyttää kaiken paljastavan jo valmiiksi. Ei se Eskon elämä hirveästi kyllä kiinnosta, samat murheet kai sillä on suunnilleen kuin muillakin.

    Äänestä

Täytyykn mennä huomenna heti ostamaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Atm32 kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001243809.html

Tuollaiset komeet miehet elvistelee kirjoittamalla kirjan naisista joita onb nussinut

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu