Mitä lahjaksi?????

Moi!
Voisiko joku kertoa, mitä voisi ostaa kohta 17 vuotta täyttävälle miehenalulle synttärilahjaksi? Jotain oma peräistä.Esim. ei mitään boxerit yms.Esim.joku koru, mutta millasen voi ostaa?
3752
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Osta sille käytöksen kultainen kirja!

Äänestä

Hylsysatsi tai halpa yleismittari.

Äänestä

kantasormus, johon kaivarrutat hänen nimikirjaimensa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyttönen17v.. kirjoitti:

Moi!
Voisiko joku kertoa, mitä voisi ostaa kohta 17 vuotta täyttävälle miehenalulle synttärilahjaksi? Jotain oma peräistä.Esim. ei mitään boxerit yms.Esim.joku koru, mutta millasen voi ostaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu