Itsetyydytyksessä Suomi on maailman ykkönen

Näin Olympiapettymyksen jälkeen on hyvä muistuttaa että jossain asiassa sentään olemme ykkösiä

http://suomenkuvalehti.fi/jutut/tiede/itsetyydytyksessa-suomi-on-maailman-ykkonen/
551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

No jee, löytyi sentään yksi asia, jossa suomalaisetkin pärjäävät..

Äänestä

Runkkaus on saatava olympialajiksi jo seuraaviin olympialaisiin

Äänestä

Juttu oli lukumuurin takana, mutta ajatus selvä.-on hyvä varsinkin miehelle, että ylläpitää terveyttään masturboinnilla.
Erittäin valitettavaa, jos on niin heikko itsetunto, että pitää sitä alentavana, kuten hiljan täällä joku väitti ("tosimies ei alennu siihen..") HÖH!:D

Äänestä

Asia on ongelmallinen koska myös naisten pitää päästä kilpailemaan omaan sarjaansa ja heidän kilpasuorituksensa mittaaminen on vaikeaa. Miehillä nopeus on ratkaiseva kriteeri ja komeasta ilmalennosta voisi saada lisäpisteitä.

Äänestä

RUNKATEN RUISTA RANTEESEEN!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ollaansankareitakaikki kirjoitti:

Näin Olympiapettymyksen jälkeen on hyvä muistuttaa että jossain asiassa sentään olemme ykkösiä

http://suomenkuvalehti.fi/jutut/tiede/itsetyydytyksessa-suomi-on-maailman-ykkonen/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu