Rasistit ei tanssikkaan maahanmuuttajien kanssa

858
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Loikkaa Vihreisiin.

Äänestä

Musta makkara maistuu myös hänelle.

Äänestä

Ainakin merkki viherpiiperöille ettei olla rasistinen puolue.

Äänestä

Persu voi himoita mustaa makkaraa itselleen, mutta ei pakkosyötä sitä muille. Viherpipertäjä puolestaan syöttää väkisin mustat makkarat kaikille muille ja kerää rahatkin väkisin ja sanoo sitten: Ei kiitti mulle, mä oon vegaani.

Äänestä

Tämä jos mikä karistaa viimeistään rasisti nimitykset pois puolueen hartioilta, onhan kyseessä sentään tuleva puheenjohtaja.

Äänestä

Timo Soinin sanoin, Perussuomalaiset eivät ole rasisteja.

Äänestä

Ei pysty, ne haisee niin pahalle.

Äänestä

Meidän kotimaassa tästä joutuisi vankilaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaunismaa kirjoitti:

Miksi Suomessa niin paljon ennakkoluuloisia?

http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Poliitikko-Sebastian-Tynkkynen-juhli-homobaarissa-tanssi-miehen-kanssa/1111036?_ga=1.33603105.163924828.1430327143

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu