Sukukaiset jauhaa pa*kaa

Bubidibuuu

Mä en KESTÄ. Mun tyhmääkin tyhmemmät, omaan elämäänsä kyllästyneet sukulaiset jauhaa ihan älyttömiä juttuja musta. Pohjaa tarinansa totuuden jyväselle ja kehittelee uskomattomia asioita mitä olen muka tehnyt. Tyypit ei ole ikinä käynyt missään, ja kun itse näen ja koen masilmaa, on se ilmeisesti liikaa. Miten päästä näistä negatiivisista tunteista eroon ja jatkaa samaa rataa?

4

144

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pikkuserkunkumminkaima

      Noh jatkat vain samaa rataa ilman negatunteita,naura niiden junttiudelle eivät ne siitä muutu pauhaavat jaskaa vaik olisit mökkihöperö,piupaut niille.

    • Kylläsustanyt

      Kaikki sais jauhaa paskaa sen jälkeen mitä mulle teit.

      • Bubidibuu

        Arvoisa kulläsustanyt,

        Voi kun olisinkin tehnyt jotain mistä voisi arvostella. Omaa elämääni olen elänyt ihan muitta mutkitta, kaukana heistä, mutta aina löytyy jotain inhottavia mielipiteitö siitä miten elämäni elän. Eihän se voi nennä niin?


    • hieman_huvittaa

      mistä sinä näitä paskajuttuja kuulet, jos kerran elelet kaukana tyhmistä sukulaisistasi, eri "masilmassa", tekemässä kivoja juttujasi?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      42
      3394
    2. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

      Sait kesälomani pilattua😔
      Ikävä
      36
      1994
    3. Naiselle mieheltä

      Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
      Ikävä
      30
      1729
    4. Kaipaan niin....

      Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
      Ikävä
      16
      1527
    5. Eiii...

      Etkä! 😘
      Ikävä
      23
      1508
    6. Jalkapalloa

      Ura ja Kokkola Cup?
      Kannus
      9
      1391
    7. Mikset vain

      Unohtaisi?
      Ikävä
      24
      1377
    8. En ymmärrä miksi minä

      Maailma on täynnä sinulle muita
      Ikävä
      14
      1227
    9. Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?

      Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai
      Ikävä
      78
      1125
    10. Jo Alkanutta Viikkoa Ja Maanantai Päivää

      Hyvää huomenta naiselle ❤🤗😘 Toivoo mies
      Ikävä
      22
      1102
    Aihe