väännän teidät solmuun

2736
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Surkeaa.

Et ole tämän paikan valvoja (ei siinä silti erpoa ole) ja et taatusti pysty edes osumaan minuun, joka on kynäniska, jonka kengät ovat älykkäämmät kuin sinun koko ajatustehosi yhteensä.

Äänestä

Jei, mahtavaa... Raudo is back! Tulispa Bubbakin vielä! Mä ihailen noita tyyppejä. Ne on tosi massiivisii ja vahvoja!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


raudo & co kirjoitti:

arvatkaa kuka on palannut lomalta, häh!

tässä pieni vihje!
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=109&conference=1500000000000052&posting=22000000003923917

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu