Tieturva 1

Tiedosta kiitollinen

Oisko joku kenties suorittanu Tieturva 1 -kurssin? Minkä tyyppinen on se kirjallinen koe? Onko avoimet kysymykset vai monivalintaa?

6

4445

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tytsi

      Juu, ei oo hankala. Jos seuraat kurssin ajan mitä tapahtuu ja puhutaan, on tod. helppoa vastata kysymyksiin oikein. Monivalintaa....

      • Tiedosta kiitollinen

        Kiitos tosi paljon...pelastit päiväni :)


    • rahtari

      Se ihan helppo.Lähinnä pelleilyä,rahat pois työn antajalta.Lasten tarhan jos on läpäissyt niin selviää.Kysymykset kuuluu lähinnä et saako ajaa jos liikenne valo on punainen?Mut työn antajalle se maksaa.Ota ihan iisisti.

      • Halpuutimme

        Hinnat on tippuneet.
        www.ennakoivanajonkoulutus.com


    • Anonyymi

      Aivan järjetön koulutus ja netin teoriakoe. Täysin idioottien tekemä testi. Täysin rahastus. Sääntösuomen ja rahat pois henkisten poliitikkojen väsäämiä asioita. Toivottavasi kaikki tällainen maksullinen paska lopetetaan.

    • Tieturvan ja monien muiden turvien lisäksi on olemassa vieläpä yleinen työturvallisuuskortti. Sen suorittaminen maksaa netti-etä-kurssina 70 euroa ja se vaikuttaa olevan yleisesti vaatimuksena monissa vuokrafirmoissa. Voin vain kuvitella millaisia idioottimaisia itsestäänselvyyksiä koko 8h rahastuskurssi pitää sisällään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Häiriköinti

      Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as
      Ähtäri
      59
      3166
    2. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      23
      2964
    3. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      51
      2862
    4. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      56
      2668
    5. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      58
      2548
    6. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      48
      2530
    7. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      53
      2301
    8. Pohdinttavaksi

      No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      78
      2188
    9. Siis hetkonen

      Rakastetaankohan me kummatkin toisiamme, ja aletaan tajuamaan se pikkuhiljaa 🤯
      Ikävä
      45
      2082
    10. Mulla ei oo anteeksi pyydettävää

      Muista se! Mieheltä yhdelle naisellE
      Ikävä
      69
      2078
    Aihe