yleistyvän naisten keskuudessa
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001253974.html
Tälläisten pillun paljastavien asujen soisi
17
52
Vastaukset 17
Naiset ovat kyllä typeriä.
- kaisanoasaa
Joo mutta ei se haittaa jos pillu näkyy.
- kiinnostunut_
kaisanoasaa kirjoitti:
Joo mutta ei se haittaa jos pillu näkyy.
Aivan. Pillu on naisessa kiinnostavin osa
Pillu ei näkynyt ja julkisuudesta elävät mallit saivat aivan helvetisti kuuluisuutta puvuillaan. Ei lainkaan hölmömpiä mimmejä.
- valheellista.mainontaa
Mitä, häh? Eihän tuossa mitään näkynyt.
- terassihai
Tuo on hyvin toivottava muotivaate ensikesäksi suomalaisille tuulipukunaisille.
Voisi olla että ei suomalaisia remppaperseitä ihan heti erottaisi tyylikkäistä venakoista! - Kysynpähänvain
Mun mielestä nuo ei edes ole kauniita, mitä merkititystä puvulla, jos ei ulkonäkö kohdillaan??
- zst4
Naiset esinellistää itse itsensä. Oikeasti mitä naisten pään sisällä liikkuu,kertokaa naiset mitä siellä on. En yritä kritisoida teitä vaan haluan oikeasti tietää. En uskalla kasvotusten tälläisiä kysellä ja tuskin vastausta edes saisin mutta ehkä näin netin välityksellä voi esittää tälläisen kysymyksen ilman vaaraa?
- työtyönä
Työkseen ulkonäöllään eläviä ihmisiä. Mainoskikkahan tuo vaan oli ja ilmeisesti toimi. Osaavat siis hommansa. Mallin on syytäkin olla reipas itsensä esille tuomisessa, sillä tienaamisvuosia ei useimmilla ole montaa.
työtyönä kirjoitti:
Työkseen ulkonäöllään eläviä ihmisiä. Mainoskikkahan tuo vaan oli ja ilmeisesti toimi. Osaavat siis hommansa. Mallin on syytäkin olla reipas itsensä esille tuomisessa, sillä tienaamisvuosia ei useimmilla ole montaa.
Niin, rahan takominen on kyllä hyvä peruste ja oikeutus monen moiselle.
- ryppis
Kyllä siinä asussa on alaosa.
- tuulettava
Ihan parasta noissa on hyvä tuuletus.
- hyhhyh
kikkeli hameen alla, on niin miehekkään näköisiä "naisia"
- ihanaaihanaa
Shamalet ovat ihania!
- TasainenArvo
Kateelliset läskipatukka ämmät heti haukkumassa miehekkään näköiseksi hoikkia ja pitkiä naisia... Yleensä lyhyet ja tanakat naiset kyllä näyttää enempi mieheltä, ei ole vyötäröäkään kun ovat tasapaksuja läskipatukoita vaan.
Nuo asut muuten on vain hämäystä. Toisesta lehdestä näin kuvia ja kyllä siellä menee kaistale kangasta juuri "kriittisten paikkojen" yli, että ei se pimpsa vilkkuisi, vaikka naiset ensi kesänä tuollaisissa mekoissa kekkaloisikin.- hahahahahaha
hah hah, ladyboyn rakastaja nillittää, hah hah..
- namnamnam
Taikku ladyboy ottaa suihin paljon paremmin kuin monet naiset!
Taikussa kannattaakin ottaa mukaansa siisti ladyboy eikä mitään tippurista tyttöä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521053Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll21990Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514833- 49801
- 45712
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan60583Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560