Onko viestisi oikealla sivulla?

jorezx

Onko viestisi oikealla sivulla, vai oletko syyllistynyt anteeksiantamattomaan kardinaali virheeseen ja kirjoittanut viestisi väärälle sivulle.
Palstalle kirjoittavat naiset tuntuvat olevan haukkaakin tarkempia huomaamaan tuollaiset törkeät säännöistä poikkeamiset.
Heidän syynsäkin ovat ilmeiset. Heille lienee syntynyt käsitys, että sivu on omistettu vain muslimi ja Afrikkalaismiehiin ihastuneiden suomalaisnaisten iki oma hiekkalaatikko jossa he voivat kysellä neuvoja toinen toisiltaan tyyliin: "Kerroppas nyt mistä sinä sen Zambon kaappasit? Minunkin olisi aika vaihtaa Abdullah nuorempaan, niin että minne olisi parasta mennä keikuttamaan persettä ja vilauttamaan tissivakoa, että tärppäisi?"
Tähän tyyliin naisten väliset keskustelut etenevät tällä sivulla jos ei minunlaiseni etiketin rikkoja pilaa sitä ja sen pilaan aina kun tarjoan esim. paikallista sää tiedoitusta ruudulle.

17

95

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • raaka-peli

      On tällä modella kummallinen linja. Sallii joren vittuilla ja kirjoittaa aivopieruja, mutta poisti jore-vitsin. Koko tämä ketjuhan olisi pitänyt poistaa, jotta jore oppisi ettei kannata kirjoitella asiattomuuksia.

      • miksipitäis

        Miksi pitäis poistaa. Jore kirjoitti asiaa.


    • racism___disposal

      Minun viestini ovat aina oikealla palstalla mutta moderaattori ei.

    • Paavolan-Pena

      Moderointi on käsittämätöntä, ei mitään linjaa, mutta samapa tuo, kun käy täällä niin harvoin. Paska on ehtinyt jo lävähtää tuulettimeen.

    Ketjusta on poistettu 25 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      127
      1904
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      100
      1660
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      56
      1246
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      52
      1131
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      31
      988
    6. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      47
      886
    7. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      51
      883
    8. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      42
      837
    9. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      820
    10. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      798
    Aihe