Turvaa hakeva janoaa turvaa niin paljon että tappaa, jännä.
Miksi turvapaikanhakija tappaa?
6
181
Vastaukset
- J8900
Ei vaan ne tulivat nimenomaan raiskaamaan ja tappamaan vääräuskoisia kun siitä vielä maksetaankin ja kuoleman jäkeisessä,elämässä on vastassa 15 neitsyttä ja pyhimyksen asema. Mikäs siinä sitten on muuta kuin että "tulin näin ja voitin".
- NiljakkailleKyssäriä
Kyssäriä pukkaa. Miksi Suomalainen mies on väkivalatainen, raiskaava ja murhaava outo hyypiö ? Äärinatsit ja muut niljakkeet korostaa aina, miten kovasti huolissaan ovat naisista.
Tutkimustuloksia, näin EU mittakaavassa. Siis äärioikeiton itsensä mielestä rotuopillisesti täysin puhdasta populaa.( Minkään maan ulkomaalaistilasto ei selitä tätä. ) Suomessa asuu ylivoimaisesti eniten Suomalaisia, ihan millä mittarilla tahansa mitattuna. Näin ollen lähes kaikki väkivalta ja rikollisuus on täysin puhtaasti kotimaista tuotantoa. Tilastomatematiikan alkeet, olkaatte hyvä.
-Reilusti yli puolet henkirikoksista on miesten keskinäistä väkivaltaa (60 %). Toiseksi yleisin henkirikostyyppi on kuitenkin parisuhdekumppanin tai entisen kumppanin surmaama nainen (17 %). Nainen joutuu kumppaninsa surmaamaksi neljä kertaa miehiä useammin.
-Suomi on yksi niistä kolmesta maasta, joissa nykyisen tai entisen kumppanin tekemää fyysistä ja/tai seksuaalista väkivaltaa kokeneiden naisten osuus on korkein.
-Suomi on niiden kolmen EU-jäsenvaltion joukossa, joissa (nykyisten tai edellisten) kumppaneiden tekemän henkisen väkivallan osuus on korkein.
-Suomessa niiden naisten osuus on korkein (53 %), jotka ovat kokeneet aikuisen tekemää fyysistä, seksuaalista tai henkistä väkivaltaa jossakin muodossa alle 15-vuotiaina.
Tilasto-opin alkeet, osa II
Nyt kun väkivalta, raiskaukset, murhat ja tapot ovat täysin ylivoimaisesti eniten kotimaista tuotantoa, niin tähän populaan mahtuu myös täysin ylivoimaisesti eniten äärioikeistoa ja muuta niljaketta.
I Rest My Case- EIISLAMILLE
MUSLIMI ON MURHAA........
- älänukukeskelläpäivää
Islamistisissa maissa ei edes tehdä väkivaltatilastoja koska islam on VÄKIVALTAA.
Meneppä sinne raamattu kädessä kadulle kauanko olet hengissä.- Suommies
En minä ainakaan ole väkivaltainen, enkä edes tunne lähipiiristäni muitakaan. Ei tule edes mieleen väkivallantekoa ainakaan viimeiseltä 50 vuodelta sieltä missä olen elellyt. Humalaisia tietenkin olen nähnyt tappelevankin, mutten todellakaan voisi sanoa että olen suomalainen mies ja siksi väkivaltainen! Olet väärässä. Tilastot kertovat niistä joilla menee huonosti ja se ei kuvaa suomalaista miestä edes keskiverron osalta, vaan pelkästään ääripäätä!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt631187- 1071183
Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa146866Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv64863- 68767
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel108677Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto99646- 56636
- 78581
- 39548