v6545 vertaa ei se hassumpi parempi muille vaikka

Acer Aspire ES1-571 15.6" kannettavassa on monipuoliset ominaisuudet ja pitkä akunkesto. Ohuen muotoilun ansiosta kannettava kulkee helposti mukana.
Intel Celeron 2957U prosessori
Windows 10 Home
4 GB RAM, 500 GB kiintolevy
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

entäs jos akkua joutuu irroittaa tai osia

Äänestä

resetfoikuuko se ilman akun irrotusta isoin kysymys?

Äänestä

ati hd3450 parempi

ihan paska se acer ibtelin näytäbnohjain

Äänestä

Kommentoi aloitusta


henrikijas72 kirjoitti:

Acer Aspire ES1-571 15.6" kannettavassa on monipuoliset ominaisuudet ja pitkä akunkesto. Ohuen muotoilun ansiosta kannettava kulkee helposti mukana.
Intel Celeron 2957U prosessori
Windows 10 Home
4 GB RAM, 500 GB kiintolevy

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu