Kemijärveläinen junttirasisti, kirjoitatko näin?

RasistitHirteen

4

59

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • katopeiliin

      Eikö tämä koske juuri sinua, sinähän se haukut ihmisiä mm. tori rasisteiksi. Itse olet pahimmassa päästä, sinusta ollaan tekemässä Ilmiantaja.

      • NimiäKehiin

        Mainitse nimeltä, ketä hän on sanonut torirasistiksi. Tuskin pystyt, etkä pystykään!


      • Kirjoitat oikein.Koskahan nämä suvakit tuomitaan oman kansan haukkumisesta.Miksi suvakit toimii rasistikortteineen mailman parantajina hyi!Suvakit suvaitsevat itsensä vain ja sotalapset!


      • MIetippätätä

        Kunhan saataisiin tuo Kemijärven häirikkö kiinni (nimimerkki RasistitHirteen) niin pahin rasisti hiljenisi ja saataisiin yleiseen häpeään. On erittäin rasistista kohdistaa viha yhteen kansanryhmään ja se kansan ryhmä on tässä tapauksessa Suomen kansalaiset. Tämähän tässä onkin irvokasta että ko. raukka ei tajua olevansa itsekin rasisti ja pahimmasta päästä (viha omaa kansaa kohtaan).


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina

      Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.
      Maailman menoa
      12
      2524
    2. Kumpi on sekaisempi - Koskenniemi vai Trump?

      Koskenniemi haukkui Trumppia A-studiossa, niin että räkä lensi suusta. Sen sijaan Trump puheessaan sanoi, että Grönlant
      Maailman menoa
      76
      2348
    3. Miten kauan sulla menisi

      Jos tulisit mun luo tänne nyt kahvinkeittoon?
      Ikävä
      202
      1324
    4. Kaivattusi silmin

      Minkälaisen kuvan olet omasta mielestäsi antanut itsestäsi kaivatullesi?
      Ikävä
      116
      1165
    5. Miksi me oikein

      Rakastuttiin?
      Ikävä
      72
      1118
    6. "Pähkähullu ruhtinas" sanoi a-studiossa maailmanpolitiikan professori...

      ...Martti Koskenniemi Trumpista ja hänen toimintatavoistaan, vertasi 1600-luvulla eläneeseen Aurinkokuninkaaseen Ludwig
      Maailman menoa
      247
      1051
    7. Martina ja Matias

      Mahtaako Martina yrittää saada Matiasta uudeksi sulhaseksi, niin saisi ne prinsessa häät, mitkä jäi pitämättä, kun Aussi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      211
      929
    8. Toivottavasti myös pysyy häkissä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011754428.html 😡😡😡 tommosia saastoja sitä näyttää Suomussalmen suunnalta sikiävän �
      Suomussalmi
      11
      884
    9. Millaisia tunteita

      Sinulla on minua kohtaan?
      Ikävä
      47
      809
    10. Ylipainoiset naiset ovat kokeneet kiusallisen ilmiön deittaillessa

      Moni pluskoon nainen kertoo kohtaavansa deittailussa yllättävän ja kiusallisen ilmiön: alussa on luvassa romanssi, mutta
      Suhteen aloittaminen
      54
      806
    Aihe