Maksetaan verorahoilla Naziman palkka

Naziman Viittakivi OY teki yhteensä 2 790 255,00 euron kustannukset veronmaksajille. Maahanmuuttajilla,tämä ei ole rasistia täyttä totta.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Maksa ja suvaitse....

Äänestä

Muslimithan ovat Juha SIpilän mukaan tulevaisuuden työvoimaa. SIllä on hintansa sillä muslimi ei alennukaan suomalaisen tavoin tekemään puoli-ilmaiseksi mitään. Tässäkin se nähdään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eläkel kirjoitti:

Naziman Viittakivi OY teki yhteensä 2 790 255,00 euron kustannukset veronmaksajille. Maahanmuuttajilla,tämä ei ole rasistia täyttä totta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu