Venäjän uusi PIE-rus häiveohjus sarjatuotantoon

Laukaisun jälkeen häviää taivaantuuliin ja jonnekin osuessaan hapankaalikärjet aiheuttavat kuolettavan paskanhajun.
Nato täysin hampaaton.
1382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Tähänkin on jo keksitty lännessä torjuntaväline!

"Wunderbaum" ihmease poistaa hajun ja raikastaa huonen PIE-rus jälkeen! :)

Äänestä

Seuraavaksi ryssä kehittää PAS-kaks ohjuksen joka hajoaa jo laukaistessa ihan paskaks!

Äänestä

Edelleen ryssän pahin ase on Tatjana Patjana... ;)

Äänestä
  • Biologinen ase Tatjana Patjana. (Tunnetaan myös nimellä Tatjana Pieruloova)

    Aiheuttaa vihollisessa klamydiaa, tippuria, herpestä, kondyloomaa ja syfilistä!

    Äänestä

  • 9-14 kirjoitti:

    Biologinen ase Tatjana Patjana. (Tunnetaan myös nimellä Tatjana Pieruloova)

    Aiheuttaa vihollisessa klamydiaa, tippuria, herpestä, kondyloomaa ja syfilistä!

    Ja aivan saatananmoista kutinaa ja syyhyä!

    Äänestä

Samaa saatanan paskaa ne on kaikki muutkin neukkutuotteet. Lada, mosse, volga jne jne. Miksi pyssyt olisivat laadukkaampia?

Äänestä
  • Koska niistä kaikista kuuluu paukahdus käytettäessä!

    Äänestä

Tatjana Patjana voidaan varustaa myös Ripu-lix rypälepommeilla.
Jälki on todella ruman näköistä.

Äänestä

Kehitteillä on myös POS-MO-TUS erikoiskuljetusylläripylläri. Eli noin kuution kokoinen puulaatikko pudotetaan laskuvarjolla haluttuun paikkaan, ja puulaatikosta nousee aito venäläinen maatuska, joka alkaa POSMOTTAMAAN ryssäntekstiä niin ruutanasti, että heikompaa alkaa pyörryttää.

Äänestä

jos sä juntti ymmärtäisit jotain fysiikasta et väittäisi et edes venäjä yrittäis kehittää häiveohjusta. häivehävittäjä, kuten pk 50-tu tai jenkkien f-35 on eri asia!

Äänestä

Perseestä ne kaikki ryssän "huippuaseet" ovat, joten tuo pieru lienee osuva nimi uudellekin paskapommille :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äitivenäjävoittaa kirjoitti:

Laukaisun jälkeen häviää taivaantuuliin ja jonnekin osuessaan hapankaalikärjet aiheuttavat kuolettavan paskanhajun.
Nato täysin hampaaton.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu