Mitä hyötyä 23-v naisella 74-v ukonkäppänästä?

Olisko kenties kuuluisuus sen arvoista?


http://www.iltalehti.fi/viihde/2016092922388822_vi.shtml
1887
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Saa siitä sentäs fyffee

Äänestä

Dannykö muka rikas?

Äänestä
  • Ei horolle tarvitse paljon pinkkaa antaa.

    Äänestä

Liekkö edes 23v näytti kuvssa enemmänkin 32v.

Äänestä

Toiset on hyvässä kunnossa vielä yli 70 ikäisinä, Mick Jaggeristakin, 72, tulee vielä isä.

Äänestä
  • Liekkö nyt hirveen hyvässä kunossa hänellä sisukalut mutta osa vaan kestää enemmän kuin muut ozzykin se vielä porskuttaa eteenpäin vaikka vetänyt kovia huumeita pari rekkalastillista elämä aikana.

    Äänestä

  • Eipä piittaisi moisen paapan poika olla: 10-vuotias kakru sanoo: mun isukki on 82...:(

    Äänestä

  • meimi22 kirjoitti:

    Eipä piittaisi moisen paapan poika olla: 10-vuotias kakru sanoo: mun isukki on 82...:(

    Sun ei toivottavasti tarviikaan olla. Joku toinen voi silti arvostaa isäänsä, olipa minkä ikäinen tahansa.
    Nyky-yhteiskunnassa toisen ihmisen arvostaminen taitaa olla tuntematon asia. Minäitseensin, mullekaikkijaheti.

    Äänestä

Raha, valta ja kuuluisuus ovat parhaat keinot naisen kiiman nostamiseksi.

Äänestä

Toiset saa, toiset eivät sitten millään.

Äänestä

Näyttää ihan Armi Aavikolta - aika aavemaista...

Äänestä
  • Ai jaa, mun mielestä se näyttää merikukalta, onkohan yhtä miehinen olemus.

    Äänestä

No jos heistä on seuraa toisilleen niin mikä ettei. Nykyään on paljon yksinäisiä vanhuksia ja nuoria.

Äänestä

Onhan se viriili mies, onnea nuorelle parille.

Äänestä

Minusta voisivat olla ihan vapaasti yhdessä julkisuudessa. On tässä hullumpiakin liittoja nähty nykyaikana (homot, lesbot ja kaikkea siltä väliltä). Nämä ovat kuitenkin heteropari joten ei muuta kuin vapautukaa ja liikkukaa yhdessä kuten haluatte. Ei ainakaan minulta pois ole vaikka seurustelisivat ihan julkisesti.

Äänestä

Aloituksen kysymykseen vastaus: Raha ja jos samalla tulee kuuluisuutta, se on plussaa.

Äänestä

Kuuluisuus on ihmeellistä, nettideiteissä joskus 2-5 vuottakin ikäeroa on liikaa

Äänestä

Tämäkin hapsotukka 72v myy vielä lehteämme....ensiviikolla Masan 302 raittiuslupaus ja Tuksun 309 raittiuslupaus ja ....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysynpä-vaan kirjoitti:

Olisko kenties kuuluisuus sen arvoista?


http://www.iltalehti.fi/viihde/2016092922388822_vi.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu