Mitäs ajattelette

Hornettien harjoittelusta lusin suoralla? Siellä on ruåtsalaisten Gripeneitäkin.

Mä uskon että Putin hyökkää vielä tänä syksynä. Voisi ampua itsensä jo valmiiksi.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hyvä että harjoittelevat. Entisenä ilmavoimien miehenä olisi kiva olla katsomassa, vaikken muuten sotaleikeistä pidäkään.

Minä lyön vetoa, että Putinilla on muita kiireitä, eikä se ehdi hyökätä Suomeen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lyyrikko kirjoitti:

Hornettien harjoittelusta lusin suoralla? Siellä on ruåtsalaisten Gripeneitäkin.

Mä uskon että Putin hyökkää vielä tänä syksynä. Voisi ampua itsensä jo valmiiksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu