Munamankelit ajoväylällä

Miksi sillä fillarilla on niin vaikea sotkea siellä pyörätiellä? Tänään Vantaalla Katriinantiellä kolme tiukkapöksyä ajoi autotiellä rinnakkain, väistämättä autoja. Keskisormiaan vielä idiootit näytteli autoilijoille.
Kiristääkö ne balettitanssijan pöksyt liikaa?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pyöräilijät on noloa ja epäkunnioittavaa porukkaa. Luulevat olevansa koviakin urheilijoita kun ajavat autotiellä pyöräänsä joka menee kuin itsestään eteenpäin muutenkin. Pyöräily on hinttejen laji kaikinpuolin. Nyrkkeily on miesten laji.

Äänestä

Vantaalla ajelevat ovat kaikki umpiurpoja. Paitsi tietysti kehää tai valtaväyliä ajelevat jotka ovat olosuhteiden pakosta läpiajamassa.

Äänestä
  • Sitä se tekee, kun yhteiskunnan säännöistä totaalisen piittaamattomat henkilöt, kuten vihervasurit ja ekoterroristit ovat ahtautuneet kaikki samaan kylään.

    Äänestä

Ne sukkahousupolkijat nyt on niin munattomia sienestäjiä.

Äänestä

Kotipoliisille keskarin näyttäminen on kansalaisvelvollisuus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ampua.pitäis kirjoitti:

Miksi sillä fillarilla on niin vaikea sotkea siellä pyörätiellä? Tänään Vantaalla Katriinantiellä kolme tiukkapöksyä ajoi autotiellä rinnakkain, väistämättä autoja. Keskisormiaan vielä idiootit näytteli autoilijoille.
Kiristääkö ne balettitanssijan pöksyt liikaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu