MV-lehti Suvakkien Pakkomielteinen.....

kohde.
.
Suvakeille MV-lehti on pakkomielle, sitä ei voi jättää lukematta tuntia pitemmäksi ajaksi.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Suvakit eivät pysty enää nukkumaan. Tunnin välein vuorokaudet ympäri tiedonhaku on vienyt heidät romahduksen partaalle.

Äänestä
  • Ajan hermoilla pysyminen vie suvakilta hermot.

    Äänestä

Suvakit tykkää bongailla omia ja kavereiden kuvia sieltä. Viimeisimmät juorut kavereiden tekemisistä kuvien kanssa. Jos haluaa kuulua suvakkien kermaan, niin nimi on löydyttävä MV:stä. Suvakien kuka on kuka julkaisu.

Äänestä

Me Vihreät lehti kuuluu ehdottomasti jokaisen suvakin päivään.

Äänestä
  • En lue ompelulehtiä.
    .
    Minä luen MV-lehteä, totuutta.

    Äänestä

Mvlehti on paska mätä julkaisu. Hyvä kun loppuu tämän valheen ja vääristelyn julkaisu!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Pakotettu-Suvakki kirjoitti:

kohde.
.
Suvakeille MV-lehti on pakkomielle, sitä ei voi jättää lukematta tuntia pitemmäksi ajaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu