Löysin ihanan ystävän, oma rakas vielä hakusessa

Rakkausss

Treffipalstalle kiitos ihanasta miehestä elämässäni. Meillä oli seurusteluyritys, jonka lopulta katkaisin siksi, että miehellä ei ollut riittävää intohimoa. Pidän itse läheisyydestä, ja erityisesti suhteen alussa se vaan tuntuu olevan tärkeää, tärkeää ja tärkeää. Tämä mies kuitenkin nielaisi pettymyksensä aika äkkiä, varmaan siksikin, että on aika helposti löytänyt naisia itselleen, ja osalke naisista riittää vähä vähempiki lääppiminen... En olisi ikinä ollut hyvä kumppani hänelle, pettymys läheisuuden puutteesta olisi näkynyt. Seksiä hänen kanssaan siis kuitenkin oli, ja se oli ok,mutta ihan liian vähän.
Nyt yritän keksiä hänelle sinkkunaista kumppaniksi, s
Käydään joskus katsomassa bändejä, , soitellaan.

1

148

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • miningco

      Jotenkin kiva kuulla noinkin iloisesti ajatteleva nainen. Mutta iloisuutesi innoittamana voin sanoa, että sinunkaltaisia naisia on muitakin ja sinulle sopivia miehiäkin on on olemassa. Täällä ja oikeastaan kaikkialla on vaan äänessä yleensä ne, jotka eivät arvosta ihmistä sellaisenaan kun se sattuu olemaan. Sinäkin arvostat tuota miestä, vaikka hän ei juuri ollut se sinun oikea.
      Mutta vielä joku sinutkin timanttina poimii ja pääset kämmenelle istumaan ja antamaan valoa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      87
      3647
    2. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      188
      1436
    3. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      77
      1387
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1080
    5. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      105
      1010
    6. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      322
      999
    7. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      45
      907
    8. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      96
      879
    9. Milloin ymmärsit

      Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
      Ikävä
      79
      874
    10. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      125
      852
    Aihe