puuilosta ostin lämmittimen 2kw hauru

entisen vein kierrätykseen meinasin tolppaan mennä kun kyltit oli enkä åimeässä nähmny kun vasta 5 metrin päästä
visbyyssä gotlannissa fluori parempaa
etelään menee tietä merenrantaa
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ajoin partani ja hiukseni
hyvin tehty tämä uus lämmitin lämpenee talon lattia ainakin ja ikkunat
piti takaovea auki

Äänestä

insomnnia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


henrfikijäs721 kirjoitti:

entisen vein kierrätykseen meinasin tolppaan mennä kun kyltit oli enkä åimeässä nähmny kun vasta 5 metrin päästä
visbyyssä gotlannissa fluori parempaa
etelään menee tietä merenrantaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu