oikukkaan naisen kanssa.
Lopputulos varmistui tänään, yksin on elämä helpompaa kuin vaatimuksia laukovan minäminäautomaatin kanssa jolle mikään ei kelpaa.
Missä tervejärkiset normaalit suomalaiset naiset?
Lopputulos varmistui tänään, yksin on elämä helpompaa kuin vaatimuksia laukovan minäminäautomaatin kanssa jolle mikään ei kelpaa.
Missä tervejärkiset normaalit suomalaiset naiset?
Vastaukset 13
Vanhimmat
Alat tapailla itsekkäitä naisia, miksi?
Alussahan nuo on kuin hunajaa nisun päällä esitetään jotain muuta kuin mitä oikeasti ovat, muuttuvat kuukauden parin seurustelun jälkeen jolloin vasta todellinen luonne paljastuu.
No elämä kouluttaa.
Osuit oikeaan määrätyllä tavalla. Kerron naisena - tietysti nyt rajusti karkeistaen - että ne naiset, jotka
a) pukeutuvat pastellisävyihin
b) pitsiin
c) hymyilevät antaumuksellisesti
d) ovat miehelle kuin hunajaa
ovat ihka aitoja narsisteja, joihin en neuvoisi sotkeutumaan. Oikeasti. Ei kannata hunajaisuuden antaa hämätä.
Jos nainen on oikeasti herttainen, siihen ei tarvita pinnalle näkyvää prinsessaunelmaa. Oikea aito nainen, joka välittää vain siitä omasta rakkaastaan, ei koskaan ole käytökseltään sellainen, että "jakaa rakkauttaan" uppo outoon mieheen tutustumatta. Tämä on vain suurta hämäystä, voin kertoa.
Kunnon nainen ei pukeudu prinsessaksi vain houkutellakseen mahdollisimman monen miehen kimpuunsa. Parhaat naisista ovat päältä katsoen vaatimattomia - en puhu nyt rumista! - vaan sellaisia, jotka suostuvat ryhmäkuvassa seisomaan joskus myös takarivissä. He tuhlaavat rakkautensa ja välittämisensä vain sille oikealle - eivät odota rakkautta ja välittämistä vain mieheltä.
Normi naisia ei ole koska naiset ei halua normi miehiä. Naiset haluaa pettäjän, väkivaltaisen narsistin.
Koska ne osaa huijata alussa ja totuus paljastuu vasta parisuhteessa, siinä syy ei muussa.
Mul oli joskus kans tuollainen treffi kokemus, nainen nalkuttava huomautuksia jakava mikä kummaa myös uskovainen. Luulisi uskovaisen olevan diplomaattinen kun kotiinkin päästi turisemaan pitkät tovit. Seuraavana päivänä nostin kytkintä.
Ei täysipäisiä vapaita naisia ole enään ikähaarukassa 40-55v.
onneksi ovat löytäneet toisensa ja lesbous lisääntyy.saa kunnon miehet olla rauhassa noilta pyryharakilta joiden mielipide vaihtuu kolme kertaa tunnissa.
Yllä kirjoittajan sanoissa jotain missä perää. Käsittämätöntä miten ollaan tositarkoituksella sekä mieheltä vaaditaan paljon vaan pian selviää todellisuus miten pimpero laulaa.
Mitä yrität sanoa?
Mutta, joo, samaa mieltä. Ei ole montaa täysipäistä naista tässä ikäluokassa. Mutta eipä taida niitä kauheasti olla miehissäkään...
Ehkä simppeliksi väännettynä tätä. Ensisijaisen tärkeintä on asetelma katsoa naapuria kavereita työkavereita deitti tuttavuuksia ylhäältä alas päin. Millään muulla ei ole merkitystä. Temppu tehdään näin jos rahat ei riitä vaikka olemalla uskovainen kaljan suurkuluttaja.
Kuulostat itse katkeroituneelta valittajalta. Kuka nyt sellaisen miehen tahtoo, jolla on naama koko ajan norsun-tiedät-kyllä-millä?
Naisissa miksei jonkin verran (miehissäkin (paljon seksi kokemuksia)) kasvava joukko yli vaativia ketkä haluaa kaiken kerralla yhtä aikaa. Olla kahden kynttilän valossa yksinäisen turvallisen hyvin koulutetun hyvässä työssä olevan miehen kanssa ehkä kirkossakin käydään onnellinen perhe . Samaan aikaan matkusteluja kavereita baareja bonnie&clyde elämää kaikki hienot jutut ympärillä luottokorti uusi omakotitalo ym.
Mä haluun kaikeeeen !!