Miksi Loldiers of Odin kiusaa lapsia?

Minkä takia Loldiers of Odin pellet ja klovnit ovat alkaneet pelotella lapsia ? Onko huumeet vaihtuneet kenties entistä vahvempiin ?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Otahan lääkkeesi vai haluatko että hoitaja antaa

Äänestä
  • Jos olet naishoitaja ja annat kunnolla, niin mikä ettei!

    Äänestä

eihän vihervassari huumehörhö anarkisti suvakki touhuissa ole ennenkään ollut mitään järkeä. miekkareissakin vain pidetään ihmeellistä älämölöä ja puhalletaan pilleihin kuin päässä ei liikkuisi mitään.

Äänestä

Loldiers of Odin on laajentunut kansainväliseksi klovnikerhoksi. Koko maailman lapset (kristityt valkoiset) ovat peloissaan. Keppihevosilla hakataan lapsia ja poliisit vain nauravat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HuolestunutVanhempi kirjoitti:

Minkä takia Loldiers of Odin pellet ja klovnit ovat alkaneet pelotella lapsia ? Onko huumeet vaihtuneet kenties entistä vahvempiin ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu